Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem gyógyul be a piercin...

Miért nem gyógyul be a piercingem?

Figyelt kérdés
Ki lett szúrva fölül a fülem, már több mint egy éve. Egy két nap van amikor jó, de aztán újra begyullad. Pedig kenegetem tetran-al és kamillával borogatom. Nem hiszem hogy az ékszerrel van gond, mert orvosi fém. De akkor mi lehet a gond? Lehet hogy csak a szervezetem nem bírja a piercingeket? Vagy rosszul lett szúrva? Mit csináljak?

2021. febr. 9. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen alakú ékszerrel lett szúrva? Szerintem a tertan és kamilla kevés neki, octenisept, sós víz jobb lenne

Ha talpas ékszer van benne, és biztos nincs bajod az orvosi fémmel, akkor vagy nem bírja a szervezeted, vagy nem jól kezeled

2021. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!