Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165cm 66kg mennyire ok? 18/L

165cm 66kg mennyire ok? 18/L

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 23:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok, csak szórakozásból írtam ki a kérdést
2021. márc. 4. 14:04
 32/64 anonim válasza:
34%
31 ja persze én meg a Pápa vagyok. Na nyomás futni, égjen a zsír!
2021. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
11%

Állj!

Hiába van manapság az, hogy "fogadd el magad" és egyéb hülyeség, meg a feminizmus, ami valójában női sovinizmus, aki dagadt az dagadt és aki alultáplált az alultáplált. Jelenleg mind a két végletre kaptunk példát. Alultáplált Eugenia, a dagadt pedig a kérdező. Ne mondja nekem senki, hogy normális kövérnek lenni, főleg nem 18 évesen, mi lesz szülés után, esetleg egészségügyileg később?

Ha a csajnak nem mondja meg senki, hogy dagadt és változtasson, márpedig ő is tudja magáról, hiszen nem tette volna fel a kérdést, akkor viszont nem fogsz javítani az életén azzal, hogy jajj hát te olyan jó vagy, jó husis legalább van mit fogni rajtad, mert az ilyeneket legfeljebb egy alkesz 50-60 éves sörhasú faszi fogja meg, aki még örül is, hogy "mekkora a kuffer".

Szóval nem, nem normális az a súly és változtatni kell az étkezési és mozgási szokásokon, ha esetleg egészségügyi problémából adódóan túlsúlyos a kedves Kérdező, akkor is vannak diéták amivel ÁLTALÁBAN orvosolható a probléma.

2021. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
80%

#30

Csak mondjuk nem mindegy, hogy 5 kilót akarsz-e leadatni valakivel vagy 20-at.

2021. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
70%

Vicces hogy egyesek dagadtoznak 2 kiló túlsúly esetén. Észre sem vennéd azt a két kilót. Nincs beépített mérleged az aprócska kis agyadban, senkiről nem tudod megmondani hogy 2 kilóval több vagy épp kevesebb.

2 kiló nem olyan többlet ami bárkin is látszana.

Főleg hogy ha az ember két-három napig diétázik, az a két kiló azonnal le is megy vízből.

2021. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
14%

35

Vízből igen, zsírból nem igazán. A túlsúly alatt a zsírréteget értjük.

2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
72%

36, nyilván fogalmad sincs hogy egy adott ember testének mennyi a zsírszázaléka. Mindenki máshogy van összerakva, mindenkinek más a csontsűrűsége és a csontvastagsága, mindenkinek más mennyiségű vizet tart a szervezete, ezt több dolog is befolyásolja, és remélem azt tudod, hogy a szálkás, vékony de sportos nők nem 50-55 kilósak, hanem jóval többet nyomnak, mivel az izom nehezebb a zsírnál. Abszolút nem a kilók száma a döntő, hanem hogy hogy néz ki. Elképednél ha egymás mellé állítanának két nőt, akik azonos súlyúak és magasságúak, csak annyi a különbség hogy az egyik sportol, a másik nem. A sportos sokkal vékonyabb lenne mint aki nem sportol, hiába azonos a súlyuk. Laikusként azt mondanád hogy a sportosnak sokkal kevesebb a súlya a másiknál, miközben nem.

Szóval így látatlanban nem jelentheted ki ennyi alapján hogy valaki "dagadt", de nem gondoltam hogy ezt bárkinek is ki kell fejteni. A gyk napról-napra meglep...

2021. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
22%

37

A kérdező nem említette, hogy sportolna, így automatikusan arra gondolunk, hogy túlsúlyról beszélünk, zsír formájában.

2021. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
68%

Ha te bármilyen információ hiányában automatikusan gondolsz bármire is, akkor nincs több hozzáfűznivalóm.

Ha tudományos beállítottságú ember lennél, aki időnként az eszét is használja, akkor semmire nem gondolnál automatikusan, illetve semmilyen eshetőséget nem zárnál ki, amíg nem kapsz ráutaló információt.

Én ilyen "hitesekkel" nem tudok mit kezdeni, hinni bármit lehet, de attól még nem válik ténnyé.

2021. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
0%
Remek, köszönöm a beszélgetést! Szép napot :*
2021. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!