Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165cm 66kg mennyire ok? 18/L

165cm 66kg mennyire ok? 18/L

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 23:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
0%

#60

Semennyire

Nem

Nem fejtem ki

A vékony lányokra

Egy malacra hasonlítok

Mit miért?

2021. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
31%
Enyhe túlsúly. Ha zavar a dolog kezdj el sportotni. Lehet, hogy a diéta sem árthat. De ne ostorozd magad.
2021. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 kriszpo ***** válasza:
91%

#61

Miért akarsz másnak megfelelni?

Miért nem érzed jól magad a bőrödben?

Van olyan malac ami 165cm és 66kg? Miért hasonlítod magad egy állathoz?

Aki nálad alacsonyabb és súlyosabb, őt mihez hasonlítanád?

Úgy gondolom ezt a kérdést először magadban kellene tisztáznod és nem másokra hallgatni, mert te te vagy és nem más.


#62:

Honnan van az információ, hogy a 165/66 az enyhe túlsúly?

2021. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Szia! Én ehhez a magassághoz 75kg-ról lefogytam 65kg-ra. Ezt azért tartom fontosnak elmondani, mert egészségesen ettem és sportoltam, nem voltam löttyedt, nem voltam felpuffadva, valószínűleg jobban néztem ki, mint az a 65kg-os nő, aki éppen 55kg-ról hízott fel erre a súlyra, a másik irányból jőve.

Ekkor ismerkedtem össze a párommal, aki bevallása szerint nem vonzódik egyáltalán a duci nőkhöz és nem szereti, ha egy nőnek van extra súlya. Mivel online ismerkedtünk, nagyon izgultam az első randi előtt, mert én bár nem láttam olyan vészesnek magamat ezzel a súllyal, de tudtam, hogy az ideális súlyom ennél alacsonyabb és hogy ő milyen kritikus és lehet másképpen fog látni engem.

Az eredmény: már az első randin megdicsért, hogy milyen csinos vagyok. Akkor köddé vált a félelmem. :)

Szóval összefoglalván: a 65kg egy átmeneti zóna. 75kg-ra simán rásütöd, hogy már túlsúlyos, 55kg-ra azt, hogy normális. De a 65kg pont középtájt van. Így személytől függ, hogy ő inkább a normál felé húz, vagy a duci felé.

2021. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!