Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én hibám ha manapság már...

Az én hibám ha manapság már nem tudom ki a nő és ki a férfi ? (Kinézet alapján) Vagy a plasztika a hibás?

Figyelt kérdés
Lmbtq emberek lehetnek a hibásak? Lmbtq külső és plasztika a hibás?

2021. jún. 27. 20:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
23%

Nem az lgbtq a hibás.

Strandon sok olyan kisfiút látok, akiknek nagy csöcsük van (nem csak a kövéreknek), keskeny a válluk, széles a csípőjük. Nőies az egész alakjuk.

Rengeteg pasi ilyen. A mostani 30-asok között is sok a nőies, mondjuk 10-ből 3.

Tini, fiatal 20-asok között több. Gyenge, törékeny, nőies alakúak. A gyerekeknél meg már szinte általános jelenség.. A "frissebb eresztés", a most születettek, vagy a következő generáció még jobban el lesz korcsosodva.

Szerintem pár generáció, és nemzőképtelenek lesznek a férfiak, nővé/"semleges neművé" alakulnak.

2021. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
70%
Némelyik férfinak jobb csöcse van mint a feleségének. Ez azért sokat mond.
2021. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
66%
11. Még jó, hogy régen is így nézett ki sok férfi, sőt...komolyan ti kijártok az utcára? Annyira szánalmas ez a rettegés Európa leghimsovinebb országában.
2021. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim válasza:
59%
Jövőre beperelnek ha leférfizel vagy lenőzöl valakit.
2021. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
De neked miért olyan fontos, hogy tudd idegen emberek nemét? Ez neked miért kardinális kérdés?
2021. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
#9 "Már színte én férfiként érzem magam kellemetlenül mert nem tudom hogy most én férfi avagy női ruhában vagyok." Ez nagyon úgy tűnik, hogy a te problémád. Nem más a hibás vagy a hülye, ha te bizonytalan vagy a saját identitásodban.
2021. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
#11 Szóval a "gyenge, törékeny" alkat szerinted a nőies? Nem vagy te véletlen pedofil-apologista? :)
2021. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
16, ja, ezt azoknak is mondd el akik a nadrágjukat nem tudják kinyitni hogy csekkolják.
2021. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 Sunshinedoll ***** válasza:
Én a 9-esnek mondtam, neki van vannak problémái. Rég rossz, ha valakinek nadrágba kell nézni, hogy el bírja dönteni. Nálad ez hogy működik? Csak a nadrágodban lévő tartalomból tudod, férfi vagy-e vagy nő?
2021. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
19, akkor hallgatlak, szerinted mitől függ? Az ✨érzéseitől✨?
2021. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!