Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én hibám ha manapság már...

Az én hibám ha manapság már nem tudom ki a nő és ki a férfi ? (Kinézet alapján) Vagy a plasztika a hibás?

Figyelt kérdés
Lmbtq emberek lehetnek a hibásak? Lmbtq külső és plasztika a hibás?

2021. jún. 27. 20:24
1 2 3 4 5
 41/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Amúgy őszinte leszek a sport témában nem én leszek az embered, bár az egyéni testmozgást nagyon szeretem, a versenyszellemem ilyen téren egyenlő a negatív kettővel, ez nálam kimerül a jógával, pilatessel és a lépcsőzőgéppel, a sportot mint általában szórakozási médiumot nem igazán követem, nem értek hozzá, nem szeretem nézni, tehát se versenysportoló, se transznemű nem vagyok, még csak sportfogyasztó sem, így kb a sötétben tapogatózom erről a témáról. Mivel én nem versenyzek, engem őszintén szólva nem érdekel. Lehet, ha szeretnék sportot nézni vagy sportoló lennék, akkor zavarna és igazságtalannak tartanám, nem tudom..


Amúgy szerinted külön csoport kéne transzneműeknek a sportban? Van annyi transznemű sportoló egyáltalán?


A cisz az nem egy sértő jelző, amit a másik a te identitásodat figyelembe se véve, gúnyként használ ellened, hanem egy létező identitás, ami rád illik. Ha transznak hívnának és azon akadnál ki, még megérteném, de így...

Ha cisznemű vagy, akkor az vagy, ha kék a szemed se sértődsz meg azon, ha kékszeműnek hívnak, nem?

2021. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

De ő megsértődik pedig cizikailag férfi marad mindegy mit tesz.


"Amúgy szerinted külön csoport kéne transzneműeknek a sportban? Van annyi transznemű sportoló egyáltalán?"


Ez megoldás lenne. A számuk meg nem mindegy? Ha minden sportágban van egy, ha nőiben indul úgyis nyer. Csak vágják hozzá az aranyat.

2021. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát nem mindegy, mert ha az nem igazságos, hogy valaki transznemáként női sportban nyer, akkor az se igazságos, ha úgy nyer, hogy csak ő indul. Nem?


Vagyis én pl emlékszem, hogy egy vizsgámon mondta a prof, hogy nahát, maga az első ember, aki négyest kapott, és tökre boldog voltam, aztán kiderült, hogy én vizsgáztam először az egész évfolyamon, szóval az azért úgy árnyékot vetett rá.

2021. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Már megint az érzelmek... kit érdekel. Az mennyivel jobb hogy "Hé te nyertél, nem azért mert te vagy a legjobb, hanem azért mert mas a fizikumod". Viszont így attól a nőtől aki megdolgozott érte, elveszi a helyet. Ennyi erővel miért nem veszünk mindenkit egybe és engedjük a doppingot? Nem mindegy?
2021. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

De már azt is megbeszéltük, hogy a biológiai nem (xy, xx, xxx, xxy megatöbbi) nem egyenlő a társadalmi nemekkel (férfi: macsó, szőrös, erős agresszor nő: törékeny, néma, csöcsös-puncis), szóval ha te egy nőt leférfizel, az bizony sértő. Te is megsértődnél, ha lenőciznének, nem? (vagy ha nő vagy, akkor leférfiznének) Hát még a ciszt se szereted!


Amúgy nem mondasz hülyeséget, én pl. sok sportban egyáltalán nem tartom indokoltnak a nem szerinti szétválasztást. Szerintem semmi nem indokolja. Eresszünk össze mindenkit, oszt csókolom.

2021. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"De már azt is megbeszéltük, hogy a biológiai nem (xy, xx, xxx, xxy megatöbbi) nem egyenlő a társadalmi nemekkel (férfi: macsó, szőrös, erős agresszor nő: törékeny, néma, csöcsös-puncis),"


Tehát akkor elismered hogy a biolóviai nemet az életben meg nem változtatod mert akkor minden egyes sejtedet megkéne változtatni?

2021. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 SZücsöm válasza:
5 ös nem vagy képben a képmutató fogalmával.
2021. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!