Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én hibám ha manapság már...

Az én hibám ha manapság már nem tudom ki a nő és ki a férfi ? (Kinézet alapján) Vagy a plasztika a hibás?

Figyelt kérdés
Lmbtq emberek lehetnek a hibásak? Lmbtq külső és plasztika a hibás?

2021. jún. 27. 20:24
1 2 3 4 5
 21/47 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
#20 Mindegy, én mit gondolok, én tudom, mitől vagyok az, aki, de neked nyilvánvalóan segítség kell, én emiatt aggódok inkább, vagyis nem is aggódok, csak inkább kíváncsi vagyok. Ha nem nézhetnél a nadrágba 1 napig, 2 napig, két hétig, 6 hónapig, akkor nem tudnád? Vagy hogy működik ez? Mikor felejted el? El lehet ezt felejteni egyáltalán? Milyen gyakran kell ellenőrizni, hogy megbizonyosodj? Ha műtét, baleset, egészségügyi okok miatt elveszítenéd, bármi is van ott, akkor mi alapján azonosítanád magad?
2021. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
53%

Biológia napsugárbaba, BIOLÓGIA.


Nem aranyhal vagyok, nem felejtem el. Sajnálom ha a te memóriád eddig terjed.


"Mindegy, én mit gondolok, én tudom, mitől vagyok az, aki"


Nincs értelmes válaszod. Értem.


"Ha műtét, baleset, egészségügyi okok miatt elveszítenéd, bármi is van ott, akkor mi alapján azonosítanád magad?"


Továbbra is annak mert a BIOLÓGIAI FELÉPÍTÉSEM nem változik.

2021. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Sunshinedoll ***** válasza:
29%

Én biológus vagyok, de nekem ilyet sehol nem tanított senki, hogy az embernek a nadrágja segítségét kell kérnie ahhoz, hogy el tudja dönteni, ő kicsoda-micsoda.


És-és és amikor kicsi voltál és még nem láttad mások nemi szervét és nem volt összehasonlítási alapot akkor honnan tudtad? Vagy akkor még nem tudtad? Vagy a szüleid megmondták, és eldöntötték neked?



Mesélj még., borzasztóan érdekel, mit gondolsz.


Oké, hogy a biológiai felépítésed nem változik, de te nadrágot mondtál, és erre mondtam, hogy ha az eltnik, aztán meg már biológiai felépítést említesz ezen felül, ezért értetlenkedtem. Biológiai felépítés alatt akkor mit értettél? Ha nem a nadrágot kéred segítségül, akkor mit?

2021. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
17. Legyen neked akkor az az alfa hím alkat :)
2021. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
#24 A gyenge törékeny alkat az egy gyerek alkata, nem egy felnőtt emberé, a tény hogy valaki szerint ez az ideális egy felnőtt NŐKNEK valami egészen beteg dolog.
2021. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

"Én biológus vagyok, de nekem ilyet sehol nem tanított senki, hogy az embernek a nadrágja segítségét kell kérnie ahhoz, hogy el tudja dönteni, ő kicsoda-micsoda."


Aham, én meg miniszterelnök. Az király hogy amint elfogy az érv akkor mindig bedobjátok az "én xy vagyok yz tapasztalattal, jobban tudom!"


"És-és és amikor kicsi voltál és még nem láttad mások nemi szervét és nem volt összehasonlítási alapot akkor honnan tudtad? Vagy akkor még nem tudtad? Vagy a szüleid megmondták, és eldöntötték neked?"


Neked sose volt gyereked ugye? "Én csillámpóni vagyok!" "Robot vagyok!" Tudod ez az amikor a gyerek keresi önmagát. Amire rájön, MAGÁTÓL. Mert ahogy nő, látja hogy működik a társadalom, lesznek fogalmai arról hogy oké, "a lányoknak puncijuk, a fiúknak fütyijük van".


"Biológiai felépítés alatt akkor mit értettél? Ha nem a nadrágot kéred segítségül, akkor mit?"


Ezt biológusként nekem kell elmagyarázni? Lol.

2021. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Sunshinedoll ***** válasza:
29%

Nem tudom jobban, sok dolgot nem tudok, például az ökológiát sose szerettem, etológiából is csak kettes voltam, fizkémből egyszer meg is buktam, de ettől függetlenül jeles diplomám van biológiából. Ezt nyilván vagy elhiszed vagy nem, annyira engem nem is érdekel igazán, ezt nem érvként hoztam fel, inkább kérdésként, hogy hogy lehet az, hogy nekem nem tanították a nadrág-tesztet 5 év egyetem alatt?

Te esetleg jobban tudod a professzoroknál? Miniszterelnökként?


Nincs gyerekem, de - bármilyen hihetetlen - én is voltam gyerek, és láttam már gyereket, sőt meg amúgy néha szoktam is velük beszélgetni, és nem értem, mit beszélsz :D Hogy jön a csillámpóni ahhoz, hogy valaki kisfiú vagy kislány? Ezt el tudnád magyarázni? Vagy akkor tehát a gyerek nem magától dönti el, hogy ő kicsoda, elvileg hát a gyerek hajlamos csillámpóninak is hinni magát? Akkor a szülője mondja meg neki? Mert a gyerekeknek nem lehet hinni, mert még nincs kialakult világképe? Vagy miért?

Én mondjuk nem szerettem a nevem kiskoromban, és megkértem anyámat, hogy Csillagnak hívjon, és úgy hívott, akkor én most csillag voltam agy sunshinedoll? Persze két nap után meguntam, meg anyám is.


Én azt kérdeztem, Te mit értettél biológiai felépítés alatt, mert előtte a nadrágodra fixálódtál, utána vetetted be, hogy amúgy nem is a nadrágról tudod, hanem a biológiai felépítésből. Mire értetted konkrétan? Ha nem nézhetnél sose a nadrágodba, honnan tudnád?

Én nem azt kérdeztem, mi a biológiai felépítés, hanem hogy neked mit jelent.

2021. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
27, csontozat, elsődleges és másodlagos nemi jellegek, állkapocs csont formája, hang magasság.
2021. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Sunshinedoll ***** válasza:

#28 Az elsődleges nemi jellegeket most ne vegyük ide, mert a nadrág az más kérdés, ezt megbeszéltük korábban. Letisztáztuk, hogy az az elsődleges segítségkérő. Mint a milliomosban a fifty-fifty.


Vegyük elő a telefonos segítséget:

Egyrészt fiatal korban nem sok különbség van a gyerekek között, másrészt nagyon sok alkat nő létezik pl. Akinek mondjuk lapos a melle, vagy nagyon sovány, nincs csípője. Illetve vannak olyan nők is, akik erős csontozatúak alkatilag vagy olimpiai súlyemelők. Sőt, olyanok is, akik szteroidokat szednek és kialakul náluk az erős állcsontozat. Akkor ezek az emberek végig identitáskrízisben vannak? Azt már csak óvatosan jegyzem meg, hogy bizony vannak olyanok is, akik csiklóval ÉS herékkel születnek, szerintem te ott kiakadnál, meg lennél lőve nem?


Az előbb valaki személyeskedve, elég rossz humorérzékkel említette, hogy a törékeny gyenge alkat nőies és nem férfias. Akkor egy törékeny, gyenge alkatú férfival mondjuk egy heteroszexuális férfi összejön, mert az már nő?

2021. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
29, egy töredéket akarsz többségénk, általánosan beállítani. Az általad beállított töredéknél pedig ott van a kromoszóma. Persze, ott is van mutáció, de mint mondtam ÁLTALÁNOSAN nincs ezzel gond, és hibás érvelés egy TÖREDÉK alapján általánosítani.
2021. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!