Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én hibám ha manapság már...

Az én hibám ha manapság már nem tudom ki a nő és ki a férfi ? (Kinézet alapján) Vagy a plasztika a hibás?

Figyelt kérdés
Lmbtq emberek lehetnek a hibásak? Lmbtq külső és plasztika a hibás?

2021. jún. 27. 20:24
1 2 3 4 5
 31/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

ÉN pont, hogy nem általánosítok.


Az az általánosítás, hogy van két típusú kormoszóma-állomány, ami mondjuk az emberek 95%-át lefedi (xx, xy) meg egy nyócezeréves nyugati társadalmi modell: férfi: erős, macsós, tökös, szőrös, nő: néma, csöcsös, van puncija és akkor mindenki csak egyik vagy másik lehet, még az is, aki se társadalmilag se genetikailag, se fizikailag nem feltétlen illik egyikbe se.


Bár szótant biztos többet tanítottak a miniszterelnöki szakképzőben, mint a biológia szakon, de mondjuk azt még tudom, mit jelent az általánosítás.

2021. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Szóval akkor mindent fel kell rúgni 5% miatt?
2021. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Mi mindent?

Egy társadalmi berögződést, ami eleve téves és kirekesztő? Hát, ja, igen. Akár.

2021. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
8%
Bolsevik.
2021. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Sunshinedoll ***** válasza:

Amit meg kell érteni, hogy se a te se az én identitásomat nem fenyegeti az, hogy mások mit gondolnak magukról. Te tudod amit tudsz, nadrágból, izomzatból, társadalmi pozícióból, viselkedésből, érzésekből, a szerelmedből, akárhonnan. Én, tudom, amit tudok - úgyszint, valahonnan. Innentől kezdve ebből nem kell nagyon személyes ügyet csinálni meg izgulni azon, hogy mostmilesz mert jönnek az ötök. (ami nem tudom, tényleg 5 %-e populációbiológiát mér rég elelejtettem, de a lényeg szerintem így is érthető).

Mások identitása nem fenyegeti a miénket, viszont másokat élni hagyni és úgy élni hagyni, ahogy nekik jól esik és mondjuk nem kirekeszteni vagy gyűlölni, pláne úgy, hogy senkit nem bántanak kifejezetten olyan dolog, ami senkinek nem árt, így miért ne csinálnánk, érted?

2021. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Sunshinedoll ***** válasza:
#34 Talán az egyetlen hozzászólásod, ami nem ordenáré nagy hülyeség, igen :D Gratulálok.
2021. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
35, nem az a bajom ha maguknak csinálják, az okés. Csak tőlem ne várják hogy tapsikoljak hozzá hogy "de bátrak", és ne aggassák rám a "cisz" jelzőt. És ne versenyezzenek transz nők női sportokban, mert az izomzatuk továbbra is férfi felépítésű.
2021. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

#37 Miért zavar a cisz jelző? Nekem is van cisz jelzőm, engem nem zavar. Nekik is van egy transz jelzőjük. A transz jelző jobban tetszik?

Senki nem várja el, hogy tapsikolj, de mondjuk tudomásul venni a létezést meg nem kirekeszteni a másikat nem is egyenlő a tapsolással, de szerintem a miniszterelnök képzőben ezt is megtanítják, jpbban mint nálunk.



Amúgy te pl. azzal sem értesz egyet, hogy xx kromoszómájú nők, akik mondjuk hormonális okok miatt a határérték feletti tesztoszteront produkálnak, hogy ők ne versenysportoljanak? Egyáltalán ne vagy csak a nőkkel ne? Férfiakkal versenyezhetnek?

2021. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"Amúgy te pl. azzal sem értesz egyet, hogy xx kromoszómájú nők, akik mondjuk hormonális okok miatt a határérték feletti tesztoszteront produkálnak, hogy ők ne versenysportoljanak?"


Ha bizonyíthatóan nem dopping, akkor versenyezhet mert az természetes.

De egy férfi testtel versenyezni nem fer, elpusztítja a női sportokat.

2021. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
38, őt zavarja ha férfinak hívom, engem zavar ha cisznek. Akkor most ki a kirekesztő?
2021. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!