Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körmös miért mindig saját...

A körmös miért mindig saját maga dönti el, hogy milyen színűre fesse a vendége körmét? Több lent.

Figyelt kérdés

Eddig akárhány körmösnél voltam sose akarta olyanra csinálni amilyenre én akartam, mindig csak azt a matricát rakta rá amit ő gondolt, olyan szinűre festette amit ő gondolt, hiába mondom neki, hogy ez jobban tetszik addig erőszakoskodnak a körmösök mig azt nem rakhatják fel nekem amit ők akarnak. Ma megyek megint körmöshöz, mit tegyek hogy az én akaratom érvényesüljön?


Nagyon idegesítő hogy sose dönthetek én.



2023. szept. 26. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig olyan körmöm van, amilyet akarok. Tudj nemet mondani, legyél akaratos.
2023. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De hiába vagyok akaratos...
2023. szept. 26. 08:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy "Nem, köszi, a ez a szín jobban tetszik." Ésha ismételd ahányszor csak kell
2023. szept. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
41%
Én a körmösöm egy bolti eladó, de nem vették fel sehová, ezért lett körmös. Rántott húst szoktam vinni neki és akkor olyanra csinálja a körmömet, amilyenre én akarom.
2023. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat.
2023. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom valami sufni körmös, munkaügyis 1 hónapos okj-vel.

Van vagy 3 verzió amit meg tud csinálni, és kész.

Menj valami normális helyre. Te fizetsz. Te döntesz milyet akarsz. Nem ő. Kit érdekel neki mi tetszik. Ha okoskodik akkor felállsz a székből, és otthagyod.

2023. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Ha ez igaz akkor valóban valami gagyi te meg pumpolod is pénzzel.

Leülsz, megmutatod h ilyet szeretnél , ilyen színnel... fog menni?

Nem? Akkor hello!


Ha a vêgeredmény sem tetszik mert szted nem szép.a.formája szedesd le vagy kérd vissza a pénzed felét.


Nekem is anno olyan csúnyakat csináltak h csak na, bánom h akkor nem szóltam

2023. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer olyan körmösnél voltam, aki nagyon a szívére vette, hogy nem olyan színt kértem, amire ő gondolt. Világoskéket mondtam, de neki ez a nagyon halvány babakék jelenti a világosat, és mondtam, hogy én másra gondoltam. És ilyen nyafogós pi.csa hangon sipítozott, hogy "azt hittem végre világos kéket használhatok". Nem mentem többet. Fodrásszal van még ilyen tapasztalatom, hogy azt mondta, ő nem javasolja hogy ritkítsunk a kiba.szott dús hajamon amit utáltam és hogy ő ezt nem csinálja meg. Hozzá se mentem többet.


Az ilyeneket kerülni kell messziről.

2023. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekhez mész!
2023. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod magad. Nincs elég önbizalmad és rátudnak beszélni bármire.

Állj a sarkadra és tartsd magad a saját elképzeleseidhez. Ne engedj mások nyomásának!

2023. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!