Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körmös miért mindig saját...

A körmös miért mindig saját maga dönti el, hogy milyen színűre fesse a vendége körmét? Több lent.

Figyelt kérdés

Eddig akárhány körmösnél voltam sose akarta olyanra csinálni amilyenre én akartam, mindig csak azt a matricát rakta rá amit ő gondolt, olyan szinűre festette amit ő gondolt, hiába mondom neki, hogy ez jobban tetszik addig erőszakoskodnak a körmösök mig azt nem rakhatják fel nekem amit ők akarnak. Ma megyek megint körmöshöz, mit tegyek hogy az én akaratom érvényesüljön?


Nagyon idegesítő hogy sose dönthetek én.



2023. szept. 26. 07:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik körmöst.
2023. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Én akkor szoktam lebeszélni a vendéget valamiről, ha olyan ötlete van amiről előre látom, hogy nagyon hülyén nézne ki. Pl. amúgy vastagítaná az amúgy is rövid és vastag ujjat vagy fordítva. De ez inkább formánál fordulhat elő. Olyankor is normálisan elmagyarázom, hogy miért nem javaslom. Viszont mindig szoktam tenni javaslatokat, hogy mit szólna ha így vagy úgy csinálnánk, mert az hasonló de sokkal szebb lesz a vége.

Ha viszont továbbra is ragaszkodik hozzá, akkor megcsinálom persze max nem fényképezem le a végén és nem megy a portfóliómba mert "nem adom hozzá a nevem".

Azt szeretem ha szabad kezet kapok a vendégtől és rám bíz valamit :) Olyan is szokott lenni, ha ki akarok nagyon próbálni valamit akkor a kicsit bizonytalanabb vagy nyitottabb vendégtől megkérdezem, hogy mit szólnál hozzá ha csinálnánk egy ilyet vagy olyat és örülök ha belemegy.

De végső soron a vendég azért jön hozzám, azért tölti nálam az idejét és hagyja itt a pénzét hogy olyan körme legyen amilyet szeretne. Nekem meg az az érdekem hogy minél több elégedett vendég menjen ki a szalonomból. Nem is értem a körmösödet. Ha ezt nem bírod neki elmagyarázni, akkor tényleg váltsál.

2023. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a földön nem hallottam még ilyet komolyan..
2023. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%
Vágd le a körmöd, mint más rendes lány és megszűnnek a problémáid.
2023. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!