Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy kövér...

Miért mondják, hogy kövér vagyok? (22L)

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem az egyetemet, abbahagytam a sportot. Oké, elismerem, hogy felszaladt pár kiló, de szerintem nem látszik annyira. Van egy kis pocakom, de a többi részem átlagos, mégis megjegyezték páran, hogy fogyózni kéne :(


171/83



jan. 6. 19:13
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
65%
Mit sportoltál mielőtt abbahagytad?
jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%
ha úgy nézel ki mint azokon a képeken akkor picit dagi vagy
jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
75%
Hát, csak szimplán 20 kg zsírfelesleg van rajtad..de tudom, te nem vagy kövér, szerinted. 🤦🤷🙄👏🫤
jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Noren1989 ***** válasza:
27%

Szerintem a szokásos kammer kérdés.


HA tükörbe nézel, mit látsz, tetszik neked? :DD

jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem meg jó és cuki alkatod van kérdező ^w^ , van kedved priviben beszélni erről ?

21/F

jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
23%

Itt Magyarországon mindenkit lekövéreznek, akin akárcsak fél kiló felesleg is van 😅

De én inkább csak a neten tapasztalom ezt. Rám mindenki azt mondja pl munkahelyen is, hogy már ne fogyjak, vékony vagyok stb., pedig 178cm/83kg vagyok.

(Jaj, most majd megkapom a magamét a sok teszkós sóhernorbitól 🤣 )

jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

#16

BMI szerint túlsúlyos vagy. Akkor most miről beszélünk?

Engem hidegen hagy, hogy te hogy csapod be magad, de legalább te ne oszd itt az észt két hamburger evés között.

jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
61%
16# 83kg-os nő aki vékony??😂😂😂
jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez sajnos túlsúl-os. Igazuk van. Kezdj el változtatni mielott keso lesz (szazezreket fizettem volna ha nekem valaki akkor szol amikor meg csak ennyire vagyok elhizva)
jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
78%
Az egy dolog hogy itt néhány srác/férfi azt írta, hogy pont jó így ahogy vagy. Nincs is ezzel semmi baj, hogy valakinek a duci lányok jönnek be. De nézzük reálisan, ha nem vagy izmos, és ennyi kiló vagy, ilyen magasan ahogy irtad, akkor túlsúlyos vagy, hacsak nincs betonból a tested.
jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!