Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy kövér...

Miért mondják, hogy kövér vagyok? (22L)

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem az egyetemet, abbahagytam a sportot. Oké, elismerem, hogy felszaladt pár kiló, de szerintem nem látszik annyira. Van egy kis pocakom, de a többi részem átlagos, mégis megjegyezték páran, hogy fogyózni kéne :(


171/83



jan. 6. 19:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, te ha nem látod magad kövérnek, akkor nem vagy az. Azok a hurkák a hasadon, a narancsbőr a combodon, a löttyedt bőr a testemed, az xxl-es ruhák meg csak dekorációk rajtad. Nem baj. Az átlag magyarhoz tartozol.


Komolyan, ennyire ostoba hogy lehet valaki, aki annak idején sportolt? 🤦🤷🙄👏🫤

Te is nyugodtan csapd be magad, hitegesd magad, az már mindegy, hogy nagy tepsi feneked van és a kutyának se kellesz..a te bajod.



#22

Amúgy ott a Google -on a BMI kalkulátor, te is be tudod írni az adataidat, és saját szemeddel láthatod az eredményt, ami nem más mint az, hogy túlsúlyos vagy.

jan. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Jav. testeden..
jan. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
30 kg-mal vagy több, mint én. Kövér vagy. Ruhában nem annyira, valószínű, de azért te is tudod, hogy nem vagy sovány. 70 kilóval én szülni mentem...
jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Hát azért 30 kiló felesleg fix nincs rajtam🤣🤣
jan. 8. 16:19
 35/42 anonim válasza:
100%
Ez a súly rengeteg, nem igaz, hogy nem tűnik fel, hogy nem csak egy kis pocakról van szó.
jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
100%
Mert az vagy.
jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Látom, sokak szerint gáz, ha valaki már nem 50 kilós🤣🤣
jan. 9. 12:38
 38/42 anonim ***** válasza:
Jó, nevess csak kedves kérdező. Ne csodálkozz, ha az elhízás miatt valamilyen betegségeid is kialakulnak. Mert, nem csak kinézet szempontjából nem előnyös, hanem az egészéged megóvása miatt is, hogy lefogyj. De ha neked ez jó, akkor nevess! 😄
jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Ennyi "túlsúlytól" még nem lesz betegségem😅
jan. 9. 15:47
 40/42 anonim ***** válasza:
Amíg fiatal vagy, addig nem valószínű. De a hasi zsírlerakódás a legkárosabb.
jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!