Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy kövér...

Miért mondják, hogy kövér vagyok? (22L)

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem az egyetemet, abbahagytam a sportot. Oké, elismerem, hogy felszaladt pár kiló, de szerintem nem látszik annyira. Van egy kis pocakom, de a többi részem átlagos, mégis megjegyezték páran, hogy fogyózni kéne :(


171/83



jan. 6. 19:13
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
A tükörben nem látom kövérnek magam
jan. 6. 22:26
 22/42 anonim ***** válasza:
21%

Na, mondtam. A sok teszkós sóhernorbi lepontozott. :)


Amúgy férfi vagyok

jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
65%
Ha ugy nezel ki mint a kepen akkor kover vagy. Sajnalom
jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
És ha a kérdező hölgy testépítéssel foglalkozott előtte?
jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nem testépítettem
jan. 6. 23:05
 26/42 anonim ***** válasza:
Mit sportoltál? A sporttól mennyire voltál izmos?
jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Kosaraztam, de különösebben nem voltam izmos
jan. 6. 23:27
 28/42 anonim ***** válasza:
69%

Íme egy másik 171 centis, 83,5 kilós nő. Ki gondolja átlagos testalkatúnak? ( A kép nyilvános)

[link]

jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ honnan nézzük. Átlag magyar társadalomban bizony ez az átlag, ha nem több. Viszont a kérdezőt nyilvánvalóan körülveszi egy csomó 20 év körüli fiú-lány, aki még korából adódón meglehetősen vékony, és önmagához viszonyítva ezt bizony kövérnek gondolja.
jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez a helyzet, csak fiúban. Meg kicsit magasabb, de hasonló. 183 cm / 93 kg. Érettségi idején még csak 73 voltam, néhány év alatt feljött 20 kiló. Egy idő után kezdtek jönni megjegyzések, először pozitív értelemben, hogy "jól megerősödtél" aztán a kérdések, hogy "tömegelsz?", majd el kezdték simán megjegyezni, hogy "pocakod van". Haverok piszkálnak vele.

Kérdező, én se tartanálak kövérnek, persze tudom, hogy van rajtad (rajtad is) felesleg, de hát istenem. Érdekes, korábban én is azt mondtam volna arra, ami most vagyok, hogy hú de dagi, de most hogy benne vagyok a helyzetben, nem is tűnik fel semmi különös, nem érzem, hogy hú de kövér lennék. Bár néha láttam magam vissza fényképeken (tükörtől eltérő pozícióban), és akkor volt, hogy megdöbbentem, azt hittem nem látszik annyira. De. Lehet neked is vissza kéne nézni magad egyéb szögekből...

jan. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!