Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit tesztek a...

Lányok! Ti mit tesztek a szépségetekért?

Figyelt kérdés

Mit használtok?

Mennyit fizettek érte havonta?

Hány centi és milyen magasak vagytok?

Szedtek-e valamit?

Mennyit esztek egy nap?

stb...

KÖszönöm a válaszokat!!

16L


2011. febr. 23. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Arc: Lush szénszappan kb.1300 ft,Vichy arckrém (ez egy vagyon,de nekem bevált,és ha spórolok vele fél évig is elég) ez kb 5 ezer ft,avonos tonik, avonos korrektor

Dove tusfürdő vagy mikor mi- ezeket általában akciósan veszem, dove/nivea testápoló

Sampon:mikor mi. Tudom,hogy nem jó sűrűn váltogatni,de nekem semmi nem jött be,ezért azt veszem meg,ami éppen megtetszik.Sajnos minden másnap kell hajat mosnom

Ruhát ritkán veszek, sportolni nem sportolok.

Egy időben szedtem revalidot és bivanet,de nekem nem vált be. Összességében nem költök sokat,mert igyekszem mindnen sporolni amennyire lehet.

162 cm 49 kg vagyok,és szinte állandóan eszek :)

2011. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Használok?

Az bőröm hál' istennek tökéletes.:D Ezt szeretem a legjobban magamon. Nem kell használnom semmit.

Hajra használok 2 fajta sampont, és 3 féle balzsamot egy mosásnál:D


Fizetni?

Nem több 1500nál.


163 cm vagyok.


Nem szedek semmit.


Enni?

Reggel néha. Heti 2x maximum. Aztán utána ha hazamegyek eszek főtt kaját este pedig forrócsokit.

2011. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

haj: Heti kétszer mosom a hajam syoss samponnal és balzsammal. Néha tojásos pakolást rakok rá. Mikor van rá keret veszek kovaföld kapszulát ami serkenti a hajnövést. Nagyon jó egyébként. (kb 1700 a dmben)


arc: Sajnos a problémás bőrűekhez tartozom... minden este garnieres arctisztítóval mosom az arcom aztán pedig oriflame-es mattitós bőrnyugtatós hidratálókrémmel kenem. Hati 2X arcradírt is használok. Így viszonylag türhetővé varázsolom az arcom :))

SMINK: Szempillaspirál, szemcerka és világos rúzs :D Néha szemhéjpúder.. A kevesebb néha több..


Mindezek mellett Doveos kézkrémet használok még.

Igyekszem minnél többet inni hiszen a hidratálás nagyon fontos. Napi 2-3 L víznek lekell mennie. Ez nagyon jót tesz a testednek.

C-vitamint és kálciummot szedek mindennap.

Sportolni fellángolás szerint :DD De heti 2 megszokott lenni általában. Enni nagyon szeretek. Mindent megeszek.

169 cm/65 kg

18/L

2011. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Legdrágább sampont használom, bőrápolót, és alapozót.
2011. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Arcom: sokszor bőrradírozok, ezt magam csinálom 3 félét. tengeri só+kicsi víz, olíva olaj+barna cukor, tojássárgája+cukor. Ezeket használom arcomra és egész testemre is, és tudom h nem szabadna de testemet, szinte mindennap radírozom. De mióta szolizok, már nem annyiszor. Arckrémként, körömvirág krémet használok, ez nekem bevált, és használok még szalicilsavas löttyöt:D ez nem tudom minek nevezzem, de megvagyok elégedve ezekkel. Szép a bőröm, nem jönnek ki pattanások, egy két miteszerem van.


Test: bőrradír, testápoló, minden mennyiségben, imádom őket:$ és szolizom is.


Smink: imádok sminkelni, magamat így sminkelem: megmosom az arcom lemosóval, majd krém, korrektor, alapozó, púder, kicsi pirosító, szemhéjtus, szempillaspirál, és rúzs. Ezek mind márkás sminkek, max factor, maybelline, avon, essence...


Haj: garnier, avokádós sampont, és balzsamot használok. de nem csak ezt..:D hajhab, haj olaj, amit imádok csodát tesz a hajammal:O és vasalom a hajam, de hosszú, és egészséges, nem töredezik, pedig nem használok hővédőt, bár tudom h kéne..:S


Sport: egy héten egyszer járok tornázni, ami nagyon durva, utána mozogni is alig birok.., és heti 3x csinálok egy 30-40 perces edzést. De sajnos sokat eszek, és mindent!:S imádom a csokit, és az édességet, nem vagyok kövér, nincs is rajtam sok felesleg, csak izmosabb hasat szeretnék, és végül is sosem rossz ha sportolok vmit. Ohh és soksoksok zöldteát iszom:)


Szedek vastablettát, és vmit aminek nem jut eszembe a neve, de azért szedem mert fáj a derekam( ezért is járok tornázni).

179 cm és 56 kg vagyok:)

Ohh és minden pénzemet ruhákra, és ilyesmikre költöm:S:$

és kb havi 5-6 ezret, vagy többet:S:D

2011. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ja, és 17 vagyok:)
2011. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!