Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » December óta tökéletességmániá...

Bogee123 kérdése:

December óta tökéletességmániám van és nagyon hamar megundorodom egy fiútól. Nameg.11 éves vagyok és ápr.24 én 12 leszek, utána van 1 évem, mert 12-13 éves koromra szeretnék 1ső csókot. Ez nagy baj? Milyen érzés csókolózni azonkívül h jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem tökéletességmániád van, hanem be akarsz vágódni a "menő csajoknál". Megsúgom, jó eséllyel csak szájhősök. Nálunk a nagy menő csajról, aki már mindenen túl volt és olyanokat mesélt... két év után kiderült, hogy még kanyarba szűz... erről ennyit. xD

Nem fogsz lemaradni semmiről, 16évesen volt meg az első csókom, teljesen profi vagyok benne és élvezni is tudom. :P (kemény 5év alatt rég eljutottam erre a szintre. :D) Most komolyan, ettől éreznéd magad nagylánynak? Attól, hogy páran 13éves korukra már szüzek se lesznek (amivel lényegében bűncselekmény szereplői), te meg még sehol se tartanál... nem te veszítenél többet, hidd el. Ráérsz, majd ha már szellemileg, testileg is érett leszel egy kapcsolatba, akkor menj bele bármibe is, sokkal jobb lesz visszagondolni rá, ha nincs miért szégyenkezned.

Amúgy meg ezek a gyerekszerelmek... tényleg vicces. Ezzel csak rossz hírt szerzel magadnak, és egy életre.

2011. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:04


nem 3 pasim volt egy hét alatt.. egy volt 2 hónapja és 1 hónapja teccett egy, a 3. meg most teccik... amúgy csak azért szerettem volna hamarabbra hozni, mert hallom sok 11-12 éves barátnőmről hogy már volt ölelés kézfogás szájrapuszi kétszer meg ilyesmii...aztán meg szoktam kérdezni hogy akar-e csókot a válasz meg rögtön az h persze h igen xD de engem nem más lányok zavarnak hogy onnan maradok le...hanem hogy a barátnőim közül!

2011. ápr. 3. 15:33
 13/20 A kérdező kommentje:
bocsii, régebbi a kérdés, már 12 vagyok =)
2011. aug. 10. 15:30
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 vagyok na de ez már nekem is sok..
2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez a baj a mai lányokkal. Nincs gyerekkorotok, mert azt látjátok a másiktól, hogy 11 évesen már pasizni kell, smárolni kell. Pedig nem, nem kell. Inkább tanulj, keress egy valamire való hobbit, hidd el, több értelme van, mint annak, hogy a pasikon töröd a fejed.

Majd pár év múlva érettebb leszel, észre se fogod venni, minden jön magától. Hidd el, ebben a korban ne ezzel foglalkozz, mert később bánni fogod, hogy nem volt gyerekkorod és csak "menőzésből" csókolóztál ezzel-azzal. Semmiről sem maradsz le hidd el:)

2011. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok és még nem volt pasim. Nem csókolóztam. De nem bánom! Még gyerek vagyok, basszus te 11 évesen pedig itt pasizgatsz. Ez nagyon durva!
2011. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hello 13 éves lány vagyok.Nem volt se pasim ,meg nem is csókolóztam ...........A kortársaim már igen ,de nem szégyellem ,mert tudom , hogy volt meg van is gyermekkorom :-D.Bevallom még menstruációm se volt de nem bánom , mert anyum szerint csak gond, rá ér az még,régebben nem értettem de már igen, mivel az osztálytársam most szült.(komoly)........
2011. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szija! 13 vagyok, nem csókolztam, és nem dőlt össze a világ! Figyi ne utánozd ilyen téren a barátnőidet! Az eddigieknek igazuk van! Ne 11 évesen pasizz! :)
2011. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszicsajook^^ jóötlet ez az ugrálókötelezős-hülyülős gyerekkor...ésmégnekemse jött meg :) barátnőmnek is éppen 12 évesen jött meg nagyonszaar..:D
2011. aug. 10. 21:38
 20/20 anonim ***** válasza:
ne pasizzál már ilyen fiatalon!-.- ez már szánalmas bocsi... én a helyedben kiélném a gyerekkoromat és örülnék hogy még van,mert hamar elillan.3pasi 11 évesen?! nem vagytok ti normálisak..
2011. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!