Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek, vélemény? Szerintetek?

Emberek, vélemény? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok beképzelt,se nem kéretem magam itt,csak arra szeretnék választ kapni hogy az emberek nagy része szimplán féltékenyek és azért mondják h. ilyen-olyan ronda vagyok és a többi,vagy tényleg így van? Mindig mondják hogy ne hallgassak másra,nem számít a másiknak a véleménye. De ez csak egy dolog. Amikor már többen mondják és ugyanazt a verziót akkor ott vmi gigszer van,vagy nem? :/ Szóval mindenki mondd mindent. :/


2011. júl. 14. 08:08
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
87%
szerintem nem vagyok ronda! amúgy meg minden emberben meg lehet látni a szépet. Mosolyogj többet, az nagyon fontos. Így egy kicsit lágyabb lesz az arcod.
2011. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A mosolyról annyit h. mindig mosolygok ritka h. nem,és bár lehet h. jól áll,de úgy mond nehezen megy.
2011. júl. 14. 08:13
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj! Egy nőnek ez a legszebb ékszere! :) Figyeld meg, minél többet mosolyogsz, annál jobb kedved lesz. Próbáld meg! Menj az utcán, és mosolyogj rá pl. egy aranyos öreg nénire... vissza fog Rád mosolyogni, már ez jó érzéssel tölt el! Amúgy szép lány vagy, jó az alakod. Amit tudnék ajánlani, hogy barnulj egy kicsit. :)
2011. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatunk egy mosolygós képet? :)
2011. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) Amúgy a hátam az nagyon barna mert általában a felsőmből az van kint és ezt a részt érinti a nap:) A többi részen is barnulgatok de nehezen fogja meg nagyon a nap. Pedig amennyit a napon tartózkodom :) Ebben teljesen igazat adok ha pl. rámosolygunk egy idős nénire,egész biztosan vissza mosolyog. Lehet nem érti abban a pillanatban hogy miért mosolyog rá az ember de biztos vagyok benne hogy tudat alatt azért jól esik neki;) Az alakomról pedig annyit hogy köszi,ezt nem sok embertől hallottam még,de eléggé vékony vagyok,ha kicsit szélesebb csípőm lenne és úgymond lenne egy kis hasam sokkal jobb lenne. Most 48 kg vagyok 170 cm magas de ha 60 kg lennék legalább azzal már bőven beérném de sajnos anyumtól örököltem ezt a vékonyságot és nem tudok ellene mit tenni pedig elég sokat eszek ehhez képest :/
2011. júl. 14. 08:26
 6/49 A kérdező kommentje:
Persze kaphattok,keresek:)
2011. júl. 14. 08:27
 7/49 anonim ***** válasza:
10%
Mégha nem is vagy ronda, akkor is csőgatyát hordasz, ergó ribanc vagy.
2011. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy ronda de szép sem.
2011. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem szép vagy, egyáltalán nem vagy ronda, és csinos is vagy! Akik azt mondják csúnya vagy, azokra ne hallgass. Ők sem tökéletesek.


Aki meg azt írta, hogy azért rib@nc valaki ,mert csőgatyát hord az egy idi.óta, előítéletes bar.om!

Erről ennyit.

2011. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Már elnézést,de nem vagyok ribanc és az nem csőgatya rajtam. Az igaz h. van egy-két olyan nacim ami csőgatya de ezen a képen ez nem csőgatya még ha te úgy is látod... Én legalább nem vagyok beképzelt se nem pláza cica mint sokan mások. Azért a beképzelt pláza cicák és közöttem elég nagy különbség van,sajnálom hogy te ezt nem látod be :) Itt a kép amit kértetek,ez egy februári kép.


[link]

2011. júl. 14. 08:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!