Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek, vélemény? Szerintetek?

Emberek, vélemény? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok beképzelt,se nem kéretem magam itt,csak arra szeretnék választ kapni hogy az emberek nagy része szimplán féltékenyek és azért mondják h. ilyen-olyan ronda vagyok és a többi,vagy tényleg így van? Mindig mondják hogy ne hallgassak másra,nem számít a másiknak a véleménye. De ez csak egy dolog. Amikor már többen mondják és ugyanazt a verziót akkor ott vmi gigszer van,vagy nem? :/ Szóval mindenki mondd mindent. :/


2011. júl. 14. 08:08
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
73%

Szia.Nekem az első kép jobban tetszik rólad,ott jobb a hajad is,mint a másodikon,és tényleg nem áll annyira jól neked ez a mosolygós arc.Amúgy fested a hajad,vagy ez az eredeti szined?

Ja,és abban,hogy vékony vagy,és nem tudsz hizni,ebben teljesen megértelek,én 171cm 50kg vagyok,kb. olyan az alakom,mint neked.Sajnos én is nagyon nehezen hizok,pedig mostanában elég sokat eszek. :/

Összeségbe szerintem szép vagy. :)

2011. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

az első képen azt vettem észre, hogy egy kicsit sok a szemceruza.Talán használj kevesebbet, vagy válassz egy lágyabb színt, pl bronz, barna, mivel így kicsit durvának tűnik az arcod.

:)

2011. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Nos akk. együtt érzek veled h. te sem tudsz hízni :) Nem,nem festem a hajam,régebben melíroztattam össz kétszer a 19 évem során:D de az már rég volt és rég ki is kopott. + tavaly nyáron színeztettem méz szőkére,de már ez is jócskán kikopott így igen eredeti a szőkésbarna hajszínem,és megvagyok ezzel elégedve,bár néha irigykedek a hosszú szőke hajúakra,de aztán eszembe jut h. nekik festett. Na most ha egyszer elkezdjük festeni a hajunkat akk. két választás van ha jól tudom. Az egyik az h. megvárjuk mire nagyon sokára lenő és addig nem foglalkozunk azzal h. nő le az eredeti hajszíned a hajad tövétől és mások megszólnak érte h. miért nem festeted tovább. A másik verzió pedig egyértelműen az h. tovább festi a haját. Ezért én inkább sosem festem be,én így döntöttem,nekem így tökéletes a hajszínem:) Másik válaszolónak pedig annyit mondanék h. nem használok sok szemceruzát épph. alul kihúzom és ennyi. Fölül meg nagy ritka h. kihúzom de ezen a képen nincsen ott. Én megvagyok elégedve a feketével;)
2011. júl. 14. 09:43
 24/49 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy csúnya, csak tanulj meg öltözködni! Ezek a szerelések iszonyúan gyerekes, összecsapott valamik.
2011. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Mert te biztosan követed a divatot... Kíváncsi lennék rá... Tudod nekem nem telik tizenezres csilli villi rucikra,én megvagyok elégedve a kínai ruhákkal is,de mégsem kukából eszkábálom össze úgyh. csöndben lehet lenni!
2011. júl. 14. 13:21
 26/49 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltözködésével semmi baj nincsen.

A 2. képen sem rossz. Csak lehet te más lányon láttad és most egy kicsit más kategóriájú lányon máshogy látod az adott ruhát.

Még nem láttál valóban igénytelenül öltözködött lányt..

:-D

azért írom, hogy ez jó is, és szerintem a saját ízlésének megfelelően van felöltözve.

2011. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Utolsó: Pontosan úgyah. mondod,én is így gondolom. Azon gondolkozom h. ez a válaszoló akinek nem tetszik az öltözésem ezt a kevésbé leoltást azért kaptam mert neki nem tetszik a ruhám,bár senki sem kérdezte,mert nem ezen kérdésen van a hangsúly hanem máson,vagy szimplán megvan a jó véleménye de ah. ez lenni szokott elönti a méreg vmilyen okból kifolyólag és ahelyett h. a másikat dicsérné ez helyett ink. leminősíti azt ami igazából jó. Azt hiszem ezt irigységnek mondják néhol.
2011. júl. 14. 13:52
 28/49 anonim ***** válasza:
48%

" Azt hiszem ezt irigységnek mondják néhol."


Szóval szerinted csak az nem irigy rád, aki azt mondja, hogy jajjdejólnézel ki? Ócska, csőgatyás ribanc vagy...

2011. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Először nézz magadba,aztán mondd meg mit látsz -.-" Sztem nem sok jót. Főleg nem a jövődre nézve:D Én egy szóval sem írtam azt h. aki jókat mondd rólam azok nem irigyek és akik rosszat azok meg irigyek. Ah. máskor az életben úgy itt is kaptam hideget-meleget egyaránt. És mégsem bunkóskodom itt senkivel. Mert ennek semmi értelme. Nevezz aminek akarsz,nem hatsz meg. És h. idézzem az itteni egyik válaszolómat ami neked szólt:


Aki azt írta, hogy azért rib@nc valaki ,mert csőgatyát hord az egy idi.óta, előítéletes bar.om!

Erről ennyit. És tudod egyetértek vele,bárki is írta ezt:) És megmondom miért. Azért mert olyan emberről ítélkezel éppen akit nem is ismersz. És mint láthatom a felfogásoddal is baj van,nem csak a trágár szavaiddal,mivel már írtam többször h. nem érdekel ki mit hisz,ki h. látja de ez nem csőgatya. De végül is is hiába mondom ha úgy is az ellenkezőjét mondod. Kíváncsi lennék rá h. te hogy nézel ki,illetve hogy nem nézel ki xDD Nem minden a szépség nem tudtad? Pedig nagy kár,most már tudod,kérdés felfogtad-e. Egyébként meg jó lenne ha nem oltogatnál. Itt van pl. ez a srác... Nincs vele semmi bajom,nem ismerem,de az írásaiból meglátva nagy az egoja a semmire,nagyon beképzelt,azt hiszi ő már vki,a nők bálványa. Ha vki itt mer szólni h. így vagy úgy néz ki ez a srác ő nem tesz rá magasról mint én,hanem leoltja az illetőt,kérdés mire megy ezzel. Szerintem semmire. Beszólhattam volna én is neki h. mire veri itt magát,de nem tettem,mert bár lehet itt ilyen de élőbe meg tök normális. Sosem tudhatja az ember.

2011. júl. 14. 14:08
 30/49 A kérdező kommentje:
2011. júl. 14. 14:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!