Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek, vélemény? Szerintetek?

Emberek, vélemény? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok beképzelt,se nem kéretem magam itt,csak arra szeretnék választ kapni hogy az emberek nagy része szimplán féltékenyek és azért mondják h. ilyen-olyan ronda vagyok és a többi,vagy tényleg így van? Mindig mondják hogy ne hallgassak másra,nem számít a másiknak a véleménye. De ez csak egy dolog. Amikor már többen mondják és ugyanazt a verziót akkor ott vmi gigszer van,vagy nem? :/ Szóval mindenki mondd mindent. :/


2011. júl. 14. 08:08
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Huuu na most ezért engem is le fogsz oltani, de őszinte véleményt kértél.

A mosolyod tényleg fura, lehet, hogy a fogaid miatt, lehet, hogy az arcod ilyen, nem tudhatom.

A hajad színe nagyon szép, viszont úgy tűni, hogy elég vékonyszálú szóval egy kicsit tépetebb frizura jobb lenne, az optikiai tuningot ad neki.

A ruhád...Attól mert kínaiból öltöszködsz (mint oly sokan mások) még lehetsz csinos. A második képen a mintás fölső-mintás harisnya nem igazán okés kombináció. A harmadik kép már picit bajosabb. Szóval ha már szövet kabát, akkor ahhoz nem veszünk sport cipőt vagy hátizsákot. Ez a sapka nem tudom honnan jött, de fura...Egy fehér-kék nyári összeállításon hamarabb el tudom képzelni. Az a kockás sál hatalmas mellényúlás a dolognak.

Összességében (mert ezt kérted) ha ránézek a képedre, egy lányt látok, aki próbálja eltalálni a stílusát, ezért próbálkozik. Szépnek nem mondanálak (bár a szépség relatív és mindenkinek mást jelent) inkább bájos, vagy nem is tudom. Rondának nem az tuti.

Hm...az írásod stílusa meg más kérdés. Fennen hírdetted, hogy érdekel mindenki véleménye, mégis amikor valaki javasolta, hogy pl: fekete szemcerka helyett barnát kéne használni, leoltottad, hogy neked így jó. Esetleg megpróbálhattad volna, mert egy külső szemlélő jobban meglát dolgokat, mint Te vagy akár a környezeted. Szóval az írásodból az jön le, hogy bár véleményt kértél, nem érdekel mit írunk, mert minden írásban/véleményben megláttad ami nem szimpi.

Na ez meg: "Először nézz magadba,aztán mondd meg mit látsz -.-" Sztem nem sok jót. Főleg nem a jövődre nézve:D" mi köze van a válaszának ahhoz, hogy milyen a jövő képe? Azért mert valaki negatív véleményt ír egyből csöves hülye p@cs? Én is negatív véleményt írtam mégis határozott elképzelésem van a jövőmről, és elég sokat tettem is érte, eredményeket is elértem. Szóval ezt a részt egyáltalán nem értettem. Szerintem csak egy öntudatos 19 éves bájos lány vagy, aki előbb-utóbb de lead az "arcából"

Na és akkor engem is elküldhetsz a sunyiba, mert őszintén írtam. :)

2011. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Igen,nem tagadom,kiáll egy kicsit az első két fogam,de nem vészes,ezért lehet fura a mosolyom. Ebben is igazat adok mert tényleg vékony szálú a hajam és egyébként jelen pill tépett féle frizum van. Azok a képek picit régiek amiket bedobtam,majd lesznek újak is de az most nincs. A mintás felső,mintás harisnyáról azt kell tudni h. amikor az a kép készült ugye téli hónapot írtunk,de nem mászkáltam az utcán hanem plusz a harisnyára húztam egy farmert is. És ugye senki nem nézi mi van a nadrágod alatt,hogy milyen harisnya,h. passzol-e a ruhádhoz vagy sem. Na most a szobába pedig meleg volt. És levettem a nacit,majd aztán le lettem kapva. Ez a magyarázatom. A 3. képen ami Horvátországban készült ott nem sportcipő van rajtam hanem csizma. A hátizsákra az a magyarázatom h. 6 órás túrázásra nem tudom mit vihettem volna ha nem ezt a hátizsákot. Bár tudom-tudom levehettem volna,de nem tettem. Na most az h. szövetkabát volt rajtam erre meg csak azt tudom mondani h. volt illetve még most is van egy vastag kabátom meg ez a szövet kabátom. Na most akkor októberben azon a napon se hideg se meleg nem volt, inkább kettő közötti,ezért ezt bőven ellehetett viselni. Ezért választottam inkább a szövetkabátot. Az a sapi az tengerész sapi,és azt a csoportvezetőtől nyúltam le a kép erejéig,egyébként nem volt rajtam. Az a sál inkább dísz sál mint sem melegítő sál,nekem bejött,ti más szemmel nézitek mint én. Érdekelni érdekel mindenki véleménye csak ha már vmi nem tetszik azt meglehet írni normálisan,és nem pedig úgy h. mivel csőgatyát hordok ezért tuti r*banc vagyok. Hát ez fájt már bocsánat. Így jóh. úgy írok vissza ah. neki sem tetszik. Használtam már néhányszor barna szemcerkát de nekem nem jött be ezért írtam azt h. a fekete sztem jobb. Szemcerka nélkül pedig nagyon nem jó. Én nem leoltottam,én csak azt mondtam nekem ez így jó a fekete szemcerka. Ez nem oltás volt már elnézést. Engem érdekel ki mit ír,kinek mi a +látása,ezért tettem fel a kérdést. De ha már vki vmit ír akk. azt normális formában is meglehet írni legyen itt szó jó vagy rossz véleményről. Az a köze van ennek "Először nézz magadba,aztán mondd meg mit látsz -.-" Sztem nem sok jót. Főleg nem a jövődre nézve:D" ehhez h. sejtelmem van arról ha már most így leolt egy ismeretlen ember mert csőgatyát hord és ezért ler*bancozza akkor a jövő elejébe nézve ilyen is marad a személyisége az illetőnek és nem fog változni,illetve csak rosszabbodhat. Érdekes,én miért nem oltom le azt ha vki olyan kérdést tesz fel h. "járnál velem?" Felteszi a képet,és nem akarom itt kibeszélni azt az ismeretlen embert de nem az az átlagos egyszerű szép csaj. Másik meg 10-12 év közötti volt az a vki. Tehettem volna rá egy "jó" kis megjegyzést de kibírtam,nem tettem,és azért nem mert tudom h. a helyében nekem is rosszul esne ha folyton megbántanának. Tudom milyen érzés mert engem 10 éven át cseszegettek ráadásul minden nap mikor suli volt mert osztálytársaim voltak,csak azért mert hogy nézek ki,milyen g*óm vagyok,stb. Mások mondták csak irigykednek,én viszont képtelen voltam bárkinek is hinni. Így aztán próbáltam nem foglalkozni az üggyel de hosszú történet ez,meg másik sztori. Én nem mondom h. egy csöves p*csa de azért magába szállhatna aki ezt írta. Nem tudom miért jó érzés neki az ha másokat földbe tiporhat?! De te normális módon írtad le a negatív véleményedet. És ezt becsülöm,és ezért nem foglak pl. leoltani. Meg nincs is értelme.
2011. júl. 14. 16:22
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

"Mert te biztosan követed a divatot... Kíváncsi lennék rá... Tudod nekem nem telik tizenezres csilli villi rucikra,én megvagyok elégedve a kínai ruhákkal is,de mégsem kukából eszkábálom össze úgyh. csöndben lehet lenni!"

Egyáltalán nem követem a divatot, pont ellenkezőleg. Nincsenek tízezres csili-vili ruháim, magamnak varrok. Te kiraktál képeket magadról, én megmondtam a véleményemet. Kínaiból is lehet csinosan, értelmesen öltözködni, ez nem az. Ha nem bírod a kritikát, akkor ne tedd ki magad ország-világ elé. Mellesleg a válaszaid alapján kezdek rájönni miért piszkálhatnak téged az ismerőseid: aki nem ért veled egyet, arra rögtön förtelmes, támadó arroganciával reagálsz, süt belőle, hogy azt hiszed, te vagy a világ teteje...

2011. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Mintah. az előző válaszolónak is írtam lehet mondani kritikát ezzel nincs semmi baj,mert hiszen ebből tanulunk. Egyébként tény h. felkapom a vizet hamar,de ez csak azért van mert azonnal oltásba megy az egész mondata aki kritikát ír. Úgy értem nem tudja megfogalmazni a kritikáját normálisan. Itt van pl. aki írta ezt a hosszú választ nekem az előző válaszoló. Miért nem tudjátok a kritikákat ilyen "hangnemben" leírni? Sokkal normálisabbnak tűnik mint a többi. Pláne a csőgatyás r*bancos kritika. Nem rosszból,nem veszekedni akarok,de tényleg,de még mindig nem kaptam arra választ h. mitől ribanc az aki csőgatyát hord? Mi ebben a rossz? Nagyon sokan mások is hordanak,mégsem szólnak rájuk az utcán h. héj te,igen te ott,te egy r*banc vagy mert csőgatyát hordasz. Amit írt az az előző válaszoló,érdekes nem akadtam ki azon amit írt egy picit sem. Mert nagyon rendes volt az amit leírt,illetve ah. leírtam.
2011. júl. 14. 16:40
 45/49 anonim ***** válasza:
En nem olvastam vegig mindent mivel eleg hosszura sikerult.De szerintem semmi ertelme. Nagyon is szep vagy.Aztan meg kit erdekelnek a velemenyek.Egy ilyen oldalon ugyis majdnem csak negativ valaszok jonnek.Az emberek nem tudjak kielni magukat,es igy latatlanba jol ki tudjak fejteni a velemenyuket egy foto alapjan.Semmi ertelme ennek az egesznek. Az a lenyeg a barataid mit mondanak,es te mit gondolsz magadrol. Szerintem nagyon is szep vagy. Termeszetesen kisminkelve toeletesen,haj megcsinalva fodraszal,ruhak amik szazezrekbe kerulnek meg talan topmodell is lehetnel.De mivel mi nem Amerikaban szulettunk.,.igy marad a gyakori kerdesek.Aminek aztan sok alapja nincs.En is csak azert vagyok itt mert unatkozok,DE sokj ertelme nincs,az biztos.Sokszor inkabb elmegyek egy moziba,vagy buliba,mert itt teljes depresszioba esek.A lenyeg a valo vilag,es a korulotted levo emberek.
2011. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

15:46 vagyok.

Na így leírva és elmagyarázva a miérteket (sapka, sál, harisnya, szemceruza) értelmet kap minden.

Mellesleg meg én is csőgatyót hordok, de minden vagyok csak ribi nem, szóval ne vedd magadra ezt a hozzászólást. Valaki unatkozott, vag rossz kedve van, és rajtad tölti ki.

2011. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igazat adok:)
2011. júl. 14. 21:22
 48/49 anonim ***** válasza:

Amikor először megláttam a képedet, főleg a hozzáfűzött magyarázattal ("biztos féltékenyek rám, mert annnnyira szép vagyok..."), akkor azt gondoltam, szegény csaj, rendkívül furcsa feje van, remélem nem fogják nagyon leoltani. Még a páromnnak is megmutattam, és hát, bár ő nagyon udvarias fajta, is csak egy "nagyon átlagos"-t nyögött ki. Nem is reagáltam igazán semmit.


Itt maradt a megválaszoltjaim között a kérdésed, és megnéztem miket reagálgatsz, és valami elképesztően beképzelt vagy. Akárki, aki valami negatívat írt, akármilyen stílusban, két oldal magyarázkodást/oltogatást írtál vissza, hogy akkor miért is így, meg úgy.

Így ne csodálkozz azon ha rondáznak, mert nincs ennél a viselkedésnél idegesítőbb.


Féltékeny az nem vagyok, nem vagy a korosztályom, és hóttmindegy nekem hogy nézel ki. Sőt, nagyon nem szeretném ha én így néznék ki, mint Te.


Amúgy itt a gyk-n nem is értem azokat akik minden képét felrakó kiscsajra beírják hogy tucatribanc. Sok helyes, útját/stílusát kereső szép kiscsaj szokott képet felrakni rossz pózban meg csücsörítve (vagy még az se), és rögtön megkapják a ribanc bélyeget.


De Te a legrosszabbik fajta vagy. Közepes külsejű beképzelt csaj, aki meg van róla győződve hogy gyönyörű.

Mások ilyen külsővel tanácsot, segítséget kérnek.

Semmi mást nem irigylek tőled csak az önbizalmadat, azt használd egészséggel, csak ennél kicsit jobban.


Na további jó magyarázkodást.

2011. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
én egy szóval nem mondtam h. gyönyörű vagyok!!! Itt már leírtam másoknak h. egy átlagosnak csajnak mondom magam. Mert az vagyok. Én itt senkit nem oltottam de látom neked így jön le. Nem baj. Inkább rád hagyom a dolgokat,mert mint előzőeknek is írtam'nem kívánok vedzekedni senkivel. És nem vagyok egy madam aki nem bírja elviselni a kritikát. De nem vagyok beképzelt,de tény h. néha nagy a szám. De a kettőt ne keverjük össze.
2011. júl. 15. 06:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!