Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek, vélemény? Szerintetek?

Emberek, vélemény? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok beképzelt,se nem kéretem magam itt,csak arra szeretnék választ kapni hogy az emberek nagy része szimplán féltékenyek és azért mondják h. ilyen-olyan ronda vagyok és a többi,vagy tényleg így van? Mindig mondják hogy ne hallgassak másra,nem számít a másiknak a véleménye. De ez csak egy dolog. Amikor már többen mondják és ugyanazt a verziót akkor ott vmi gigszer van,vagy nem? :/ Szóval mindenki mondd mindent. :/


2011. júl. 14. 08:08
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
36%

"És mégsem bunkóskodom itt senkivel."


Elég szomorú, hogy az igazságot bunkóságnak véled...


"Sztem nem sok jót."


"Sztem" meg majd akkor ossz ki másokat, ha tudsz írni.


"Aki azt írta, hogy azért rib@nc valaki ,mert csőgatyát hord az egy idi.óta, előítéletes bar.om!"


Én nem tehetek arról, hogy elmenekültök a valóság elől a ti ócska, csillogó álomvilágotokba.

2011. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda szerintem, csak talán önbizalomhiányos. Tetszik a hajszíned, szerintem lehetne legalább másfélszer ilyen hosszú.

A ruha viszont elég gáz, neked szerintem valami sportcipó, rendes farmer, meg valami értelmes póló állna jól.

2011. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Most basszus muszáj vitatkozni? Legyen igazad,legyél boldog,lezárhatnánk már ezt a vitát?
2011. júl. 14. 14:29
 34/49 A kérdező kommentje:

Szóval farmer gatya sportcipővel pólóval. Inkább hasonló összeállítást mutatok. Ez meg egy októberi kép. És a vitatkozós emberkének meg csak annyit hogy jól nézd meg ezt a nadrágot mert ez már tényleg csőgatya legalábbis a vége a többi része törökös jellemzés. Egyébként én megtanultam írni. Ha hideget kapok ha meleget. Nem bánom mindig van miből tanulni. Ezért írtam azt h. én nem fogom oltogatni azt aki leszól. Végig gondol miért szólt le és mit,elgondolkozom aztán majd lesz vmi vagy nem.


[link]

2011. júl. 14. 14:42
 35/49 anonim ***** válasza:
Ezen a képen szebb vagy, mint a másik kettőn, csak kár, hogy kicsi. :)
2011. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
szerintem nem féltékenységből mondják. ronda azért nem vagy, de szép sem. szerintem.
2011. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Mármint a kép kicsi? Hát ha kicsi akk. miért nem töltöd le és nagyítasz rá? :) Egyébként köszi :)
2011. júl. 14. 14:51
 38/49 A kérdező kommentje:
Most nem azért meg azért meg amazért de én szimplán átlagos csajszinak mondom magam mai napig is. Vagy is ah. te mondtad a kettő között. Tudod a szépségnek is megvan mindig a maga hibája ;)
2011. júl. 14. 14:52
 39/49 anonim ***** válasza:
szerintem az utolsó képen nagyon jól nézel ki, a többi nem tetszik annyira, azokon elég átlagos vagy.
2011. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Miért,az utolsón mi nem átlagos? :O
2011. júl. 14. 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!