Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek, vélemény? Szerintetek?

Emberek, vélemény? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok beképzelt,se nem kéretem magam itt,csak arra szeretnék választ kapni hogy az emberek nagy része szimplán féltékenyek és azért mondják h. ilyen-olyan ronda vagyok és a többi,vagy tényleg így van? Mindig mondják hogy ne hallgassak másra,nem számít a másiknak a véleménye. De ez csak egy dolog. Amikor már többen mondják és ugyanazt a verziót akkor ott vmi gigszer van,vagy nem? :/ Szóval mindenki mondd mindent. :/


2011. júl. 14. 08:08
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy csúnya, de nagyon sovány vagy.
2011. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok,és azzal is h. a sovány és a vékony között különbség van. Na most én vékony vagyok és nem sovány,és tisztában vagyok ezzel,ah. azzal is h. nem tudok ez ellen mit tenni.
2011. júl. 14. 08:44
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát, énszerintem meg pont hogy az alakod van rendben, az arcod az nem tetszik annyira, és valahogy az utolsó képen a haj se tetszik hozzá, a másik jobb :-)
2011. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy valami szép,de azért csúnya se.
2011. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Kinek mi tetszik jobban. Vkinek egy része az egészből vkinek semmi és van akinek minden. Én azt mondom ember válogatja.
2011. júl. 14. 08:48
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
En azon a velemenyen vagyok hogy ne mosolyogj.Nem all jol. Nem kell eroltetni.Amugy szerintem az alakoddal semmi baj,sot!! Talan a hajad kene megvaltoztatni,de amugy jol nezel ki Szerintem.
2011. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
49%
Az nem csőgatya, ami rajtad van? Szakadok. ;D
2011. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Az erőltetett mosoly senkinek sem áll jól. Na most az utsó képen amit bedobtam az nem erőltetett hanem én így tudok mosolyogni,ki tudja miért... Nekem megy úgy mint a többinek szépen. Ezért általában olyan képek vannak amin vagy vigyorgok vagy mint amit először raktam be képet. Azért írtam az elején h. úgymond nekem a mosolygás nem igazán megy.
2011. júl. 14. 08:59
 19/49 A kérdező kommentje:
Miért szted az? -.-" Csak jobban tudom hogy akkor mi volt rajtam. Vagy bocs... Te biztos ott voltál és ezért vagy olyan biztos benne h. az csőgatya. Elnézést... Oo...
2011. júl. 14. 09:01
 20/49 A kérdező kommentje:
Tudom h. a képen úgy látszik mintha a a naci hozzásimulna teljesen a lábamhoz. De hidjétek el h. a látszat csal. :/ De egyébként nem mind1?
2011. júl. 14. 09:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!