Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Latsz valtozast? (Torna...

Latsz valtozast? (Torna miatt, regi kerdes folytatasa. )

Figyelt kérdés

Tettem fel kerdest bo egy honapja.

Szerepelt benne ez a foto:

[link]

[link]


Majd ez, ami masfel honappal kesobb keszult:

[link]


Most pedig megmutatnam ezt, ez mai foto:

[link]


A kerdesem ugyanaz: latsz kulonbseget a korabbi kephez kepest?

Mennyire eszreveheto?


Szeretnem kiemelni, hogy a kerdesem nem arrol szol, hogy szep-e a testem, vagy ronda, tisztaban vagyok vele, hogy felsorolhatatlan mennyisegu hibam van, nem muszaj kulon kiemelni, hogy az en testem a legrondabb a vilagon, egyenesen undorito, stb (ahogyan a multkor 1-2 valaszolo).

Koszonom!


2011. aug. 19. 07:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem nagyon sokat változtál pozitiv irányban.

Csak igy tovább!

2011. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem egész jó az alakod, csak vékony nagyon.

A kérdésre válaszolva : látok változást, a hasad szebb lett, viszont a comb nem nagyon akar formálódni. Ha feltudnál szedni valahogy pár kg t nagyon sexbomba lennél, de hajrá csakígy tovább.

2011. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Egyebkent centikre mit tippeltek, mennyi vagyok kb?

Mert OK, tudom, hogy meg mindig vekony vagyok, de pl ezen az oldalon leirt (keppel nem irrusztralt) adatoknal gyakran olvasok sokkal kisebb ertekeket, mint az enyem es nekik szinte senki nem szol, hogy sovany. Azokat, amilyenek nekem vannak altalaban atlagba soroljak.

2011. aug. 19. 16:02
 24/29 A kérdező kommentje:

OK, rosszul irtam, bocsi. Orulok, hogy boldog vagy es messzemenoleg a legjobb. Most beraknek valami jopofa hangulatjelet, csak nem igazan ismerek alkalmasat, nezd el nekem.

Egyeb?

2011. aug. 19. 20:24
 25/29 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy elfoglalt anyuka vagy meg ott vannak a gyermekeid, egész nap itt voltál, és szinte rögtön reagálsz. Wow :D

Bocs, de ezt nem tudtam nem észrevételezi.

2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Egyebkent: ha hozzad hasonlo bunko lennek, akkor korberohognelek en is teged. Miert? Mert egy darab nagybetut a mondat vegen, egy darab irasjelet mondat vegen nem hasznaltal egyik kommentedben sem, hat-tal meg nem kezdunk mondatod. Nezd vissza legkozelebb, hogy te mit es hogyan irsz, utana rohogj a masikon.

De ez csak epito jellegu kritika, amit en boven megengedhetek magamnak (veled ellentetben).

Kell meg tobb?

2011. aug. 19. 20:29
 27/29 A kérdező kommentje:

Egesz nap itt voltam?

Mibol gondolod?

Azert, mert reggel ebredesig/reggeliztetes kozben tudtam irni, valamint a delutani ebredesuk elott, miutan vegeztem a tornaval es a zuhannyal?

Nyolctol pedig alszanak.

Mellesleg abszolut nincs jogod elszamoltatni az idomet.

Ha lenne tobb gyermeked, akkor tisztaban lennel vele, hogy par percnyi idod van napkozben ranezni a gepre (foleg, ha a laptop a teraszon van tartva, mikozben a gyerekek az udvaron jatszanak). Arra nincs ido, hogy 5 perctol hosszabb dologba belekezdjek amikor ok nem alszanak, mert nem lehet oket felugyelet nelkul hagyni.

Ne haragudjatok, de ez mar tobb mint eleg.

En kerek elnezest, hogy zavartalak benneteket.

Nyugodtan kossetek bele meg abba, amibe tudtok.

2011. aug. 19. 20:35
 28/29 A kérdező kommentje:

Sajnalom, en ilyen vagyok.

Lehet, hogy nem olyan rossz az elet, de inkabb errol 1-2 ev mulva szeretnek beszelni es nem most.

En csak annyit kertem (mar a legelejen), hogy a targytol ne terjunk el, de 19 kommentbol kb 10 szolt a kerdesrol. Ebbe bele sem szamitottam azokat, amik alapvetoen provokativak voltak es toroltek. Akkor kb 25/10 lenne az arany.

Ez azert elegge idegesito, ha van kedved probald ki egyszer.

2011. aug. 19. 21:04
 29/29 anonim ***** válasza:

Azért sokan irigykednek hogy így nézel ki még gyermek szülése után is. Amúgy arra gondolok, hogy azért nem tudsz magadra szedni mert ideges vagy,(ugye a gyerekek, mintmar irtad anyagi helyzet stb...' az idegek nagyban közrejátszhatnak (tapasztalat).

Szerintem büszke lehetsz ilyen alakra, nemlehet mindenki tonnabéby.

2011. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!