Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Latsz valtozast? (Torna...

Latsz valtozast? (Torna miatt, regi kerdes folytatasa. )

Figyelt kérdés

Tettem fel kerdest bo egy honapja.

Szerepelt benne ez a foto:

[link]

[link]


Majd ez, ami masfel honappal kesobb keszult:

[link]


Most pedig megmutatnam ezt, ez mai foto:

[link]


A kerdesem ugyanaz: latsz kulonbseget a korabbi kephez kepest?

Mennyire eszreveheto?


Szeretnem kiemelni, hogy a kerdesem nem arrol szol, hogy szep-e a testem, vagy ronda, tisztaban vagyok vele, hogy felsorolhatatlan mennyisegu hibam van, nem muszaj kulon kiemelni, hogy az en testem a legrondabb a vilagon, egyenesen undorito, stb (ahogyan a multkor 1-2 valaszolo).

Koszonom!


2011. aug. 19. 07:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy az első képen jobban néztél ki. Mi következik ebből? Igen, van változás, viszont szerintem negatív. Pontosan a kérdésre válaszoltam.
2011. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
hát egyiken sincs jó alakod, de negatív a változás
2011. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Móókuci ***** válasza:

Két gyerek után ezzel az alakkal nincs/nolt szerintem sem is volt semmi gond.

szerintem is van változás. Pozitiv irányban :)

17/L

2011. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ismet! :)


Egyebkent mi szamit jo alaknak?

Csak azert kerdezem, mert ez nagyon relativ.

Epp ezert hangsulyoztam, hogy en nem arra vagyok kivancsi, hogy szerintetek jo alakom van-e, mert nyilvan nem mindenkinek tetszik.

Sajnos sokan nem birjatok ertelmezni a keresemet, nem tudok ezzel mit tenni, ez nem az en hibam.


Es hogy mennyire relativ minden:

en peldaul agyverzest kapnek Kim Kardashian alakjatol, egyszeruen ugy rossz SZERINTEM, ahogy van.

De tudom, hogy van ember, akinek tetszik. Es akinek az tetszik, annak nyilvan a vekonyabb nem tetszik, sem az izmosabb, sem a keskenyebb.

2011. aug. 19. 10:08
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem van változás egyértelműen, De! én nem mondom hogy kifejezetten fogytál volna, mert inkább csak formálódtál. A hasadon látszik hogy csinálsz felüléseket, de valahogy nem is értem hogy miért?! A legelső képen szerintem jobban néztél ki, nekem ez már túl vékony.
2011. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
29%
jézus..nem vagy te anorexiás? :O nagyon dúrván vékony vagy..:O
2011. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok anorexias. Ilyen az alkatom.

Normal allapotban 63-65 kg kozott vagyok, fele nem megy, az elmult egy evem nagyon durva volt (hogy oszinte legyek orulok, hogy tuleltem epelmevel) es lementem 55 kg-ra. Ha stresszes vagyok, akkor en fogyni szoktam, de ennyire sohasem.

Jelenleg 60 kg korul vagyok, tehat tavasz ota mar ennyit sikerult visszaszedni.

Egyebkent tenyleg az alkatom ilyen, az elso gyerekkel peldaul 90 kilosan mentem szulni, nem irtam el, 90 kilo voltam, 3 honappal szules utan meg mar csak 63 kg, egyszeruen ahogy megszultem ment le rolam minden naprol napra.

Voltam mar dokinal is, azt mondtak, hogy talan pajzsmirigytulmukodesem van, de nincs.

2011. aug. 19. 10:23
 18/29 anonim ***** válasza:

az előző kérdésedet belinkelnéd?

arra a kérdésedre, hogy most milyen a tested, relatív-e a szépség, azt mondanám, hogy annyira mégsem relatív, mert ezek általánosságban nagyon jónak számítanak:

[link]

2011. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
szerintem inkább pozitív a változás. persze alig látványos, de szerintem izmosodtál.
2011. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a hasadon látszik, hogy fejlődött(jó irányba), viszont a combod vékonyabb lett(régebben szebb volt). én is elég vékony vagyok(bármennyit ehetek soha enm fog meglátszani semmi rajtam..), raktam én is ide régebben képet, már akkor is tornáztam és azóta nem hagytam abba és rajtam eléggé sok minden változott, de gondolom testfelépítés kérdése is. Amúgy én kitöréseket, guggolásokat, lábemeléseket szoktam, ezeket szerintem midnenféleképpen csináld, mert tényleg sokat segítenek!
2011. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!