Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/173 anonim ***** válasza:
100%
Ja úgy tűnik a kérdező vagy troll volt, vagy elment gyógyszereket venni.
2011. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/173 anonim ***** válasza:
100%

jaajjj 1 hónapja kb kísértetiesen hasonló kérdés lett feltéve.


Kérdezö, te nem az vagy véletlenül?


Ott is a kérdezö oldalakon keresztül sajnáltatta magát, majd benyögte, hogy van barátnöje, neki is szintén más lányok kellettek.

Igazán abbahagyhatnád ezt, kezd unalmas lenni...

23/N

2011. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/173 A kérdező kommentje:
trollkodok? csak azért gondolja ezt mindenki, mert nem birja elfogadni, hogy van barátnöm ilyen állapotom ellenére is? évekig hozzámvágták, hogy SOSEM de SOSEM lesz barátnöm, értitek SOHASEM! és mégis lett! na ezek után kinek adjak a szavára meg a véleményére? a közvetlen ismeröseim is alig hitték el, hogy van barátnöm, egyböl rámsütötték, hogy csak hazudok, és emiatt méginkább sunyinak tartott mindenki.
2011. szept. 3. 09:13
 94/173 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem vagy túl magasak az elvárásaid, vagy csak egyszerűen rossz helyen keresgélsz. Például, ha mondjuk egy jó csajt meglátsz aki tetszik és fel akarod szedni, akkor valószínű, hogy a másik 50 kan is őt fogja kiszúrni.. Válogathat!! Akkor meg miért csodálkozol, ha nem fogsz tetszeni neki? Mi az, amivel te különb vagy mint a többiek? Jól nézel ki? Jól tudsz táncolni? Jó a dumád? Laza és magabiztos vagy? Ha nem, akkor meg miért csodálkozol??


Próbálj változtatni, nem vagy csúnya gyerek!! Ha mejd érzed magadban a pozitív hullámokat, és nem a depis hangulatodat látják akkor, majd jönnek rád, mint a mézre!! Hidd el, amíg negatív vagy addig el vagy veszve!!

2011. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/173 A kérdező kommentje:
de nem lehet átérezni, hogy ha nincs egy kumma nö sem a környezetemben, akkor csak a külsövel lehet hoditani a nöknél? nincs spontán ismerkedésre lehetöségem, hogy napi ismerettség alapján tetszek meg valakinek, nincs ilyen! csak az van, hogy 5 mp alatt vagy kellek-e a lánynak vagy sem. és általában talál tölem jobbat, mert én mindig azt látom, hogy sokkal több fiu van mint lány.
2011. szept. 3. 10:44
 96/173 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...megnéztem a képeket, elolvastam a kommenteket. Szerintem tényleg valami nagy baj van veled, és itt nem a külsődre gondolok.

Látnod kéne, hogy milyen ronda, szerencsétlen, nyomorék emberek vannak a világon, akiken nem lehet segíteni, mert torzan születtek, stb...Te teljesen jól nézel ki, nincs veled semmi baj!

Az egyetlen hiba talán az lehet, hogy túl magas elvárású nőkkel kezdesz. A saját súlycsoportodnak megfelelő lányokat keress. És ezalatt nem ronda lányokat értek. Egy egyszerű, aranyos lány sokkal többet ér, mint egy cicababa.

2011. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/173 A kérdező kommentje:
egyszerü, átlagos nök jelentik nekem az ideált, de ezt le is irtam. azonban tudni kell, hogy a bulizos hangulatban lévö lányok kegyetlenek, a legkisebb hibát sem tolerálják.ha valaki csak egy kicsit is visszahuzza a hangulatukat, akkor annak nincs kegyelem.
2011. szept. 3. 11:25
 98/173 anonim ***** válasza:
100%

elősször megsajnaltalak,mert tenyleg ez igaz,h a szepekkel kiveteleznek,stb...

de ilyen bunko valaszok..mar meg is fordult a velemenyem. inkabb igyekezz humoros lenni,meg hasonlok. azaz jofej.

rengeteg haverom van,akik -szegyenlem kimondani-de eleg csunyak. de attol meg ugyanugy lehet velük hülyeskedni,mint barki massal. mert kedvesek,jofejek,és elfogadjak önmagukat. kinek van arra energiaja,h egy önbizalomhianyost vigasztaljanak. szerintem egy ido utan senkinek. faraszto. ugyh jobb lenne ha a sarkadra allnal és kezdenel magaddal valamit(olvass,vicceket tanulj) és fogADD EL magadat olyannak amilyen vagy. az önsajnalattal nem mesz semmire! menj olyan környezetbe,ahol szeretnek,peldaul a csaladod,és boldogsaghormonokat szerzel . jarj futni,edzeni(de mindig hasznalj dezodort) ...

ha ezek utan sem vagy kepes valtoztatni a hozzaallasodon,akk sajnalom. ennyi

20l

2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/173 anonim ***** válasza:
100%

"Egy egyszerű, aranyos lány sokkal többet ér, mint egy cicababa."


Akkor egy cicababa már nem lehet kedves és aranyos ???Mert gondolom hogy cicababa alatt mindenki az átlagosnál szebbet érti...Ez elég gonosz dolog kijelenteni hogy egy átlagos lány sokkal többet ér egy szép lánynál...-.-


kérdező

arra még nem gondoltál hogy talán nem buliban kéne próbálkozni ? Vagy ha buli , akkor legyen házibuli.

2011. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/173 anonim ***** válasza:
92%
de egyébként is , ha van barátnőd akkor mit picsogsz itt???nem elég jó neked vagy mi????
2011. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!