Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/173 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a hozzáálláson csak röhögni lehet. Ilyenek akartok maradni életek végéig? Megkeseredettek és szomorúak?


Hihetetlen.


Elmondom nektek, hogy voltak rendkívül CSÚNYA keléses ábrázatú matematikusok, prédikátorok akiket tisztelt a nép.

Az meg, hogy hányszor kfélsz nem mérvadó semmilyen téren az életben, max ilyen média által agyonhülyített csicskák között. Rájuk ne hallgassatok. LEGYEN MÁR EGYÉNISÉGETEK.

2011. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/173 A kérdező kommentje:

[link]


példa.

2011. szept. 2. 23:22
 13/173 A kérdező kommentje:
én egy olyan egyéniség vagyok, akit mindenki utál. ez is valami...
2011. szept. 2. 23:23
 14/173 anonim ***** válasza:
97%
Hát ...őszintén én szégyenlem magam néha pont ezért , mert szép vagyok és "kivételeznek" velem.Nem vagyok egy nyílt ember, nem vagyok vmi beszédes idegenekkel...Hiába nem megyek oda senkihez akkoris megtalálnak (mármint a fiúk..lányokhoz nyilván odamegyek) Egyetemi bulikon pl nem szeretek táncikálni, leülök vhova , 2percen belül már ott is terem vki hogy felcibáljon táncolni , ha meg nem megy neki akkor leül velem beszélgetni. aztán ha elmegy akkor nemsoká jön valaki más.Tudom , hogy hogyha nem lennék ilyen szép akkor kb mindenki leszarná hogy magamban üldögélek ott...
2011. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/173 anonim ***** válasza:
100%
ja és 19L
2011. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/173 A kérdező kommentje:
akkor meg az lenne a baj.és ugyanigy itt sirnál.vagy kitudja mi lenne. zabálnál bánatodban, elhiznál. nyugtatokat szednél, hogy egyáltalán nullán legyél és ne minuszba.
2011. szept. 2. 23:27
 17/173 A kérdező kommentje:
de amugy ezek a megközelithetetlen szép lányok mit akarnak, hogyan álljunk hozzájuk? nyilván ha én odamennék, elküldenél a jo francba.CSAK A TÖKÉLETES FIUVAL MENNÉL EL!
2011. szept. 2. 23:29
 18/173 anonim ***** válasza:
100%
annyit még hozzátennék hogy nem , nem élveznek a szép lányok előnyt felelésnél,vizsgákon stb...én pont hogy azt vettem észre hogy direkt megszívatnak...Azt hiszik h aki szép az hülye is...
2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/173 anonim ***** válasza:
100%
nem nem csak a tökéletes fiúval mennék el , nyilván van nálam is egy mérce, elég magasan is van , de beszélgetéshez elég ha jófej vagy és kedves és nem nyomulsz...
2011. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/173 A kérdező kommentje:
hát hogyne...azért feszitsem meg az iq-mat, azért adjam a maximumot, hogy te szimplán jol érezd magad! akaratlanul kihasználod az embereket a szépségeddel, mert mindenki meg akar neked felelni, miközben te már a kezdetén tudod, hogy feleslegesen güriznek. remélem a lehetö legroszabb házasságod lesz!
2011. szept. 2. 23:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!