Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/173 A kérdező kommentje:
bme gépészen vagyok, januárban végzek.egy kumma nö nincs az iskolában, tehát nincsenek lány ismeröseim. nem haverkodnak velem a lányok. nem is táncolnak velem, hisz nem tetszem nekik. 170/60 vagyok, tehát vézna. vannak fiuk akik vékonyan is jol néznek ki, de én sajnos nem az vagyok. az arcom tul gyerekes, és még csak nem is szép.az agyam forditva van betéve. 4 év alatt teljesen leépültem. 1,5 éve járok pszichologushoz, de mostmár tovább küldött orvoshoz.
2011. szept. 2. 23:42
 32/173 anonim ***** válasza:
100%

nem kell sajnálni csak bírom h a "csúnyák" azt hiszik hogy a szépeknek minden olyan rohadt egyszerű...-.-'...

de tessék ha ettől te jobban érzed magad: imádom h szép vagyok és nincs benne semmi rossz HAHA igy jártál

Ez kell ?-.-'

2011. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/173 anonim ***** válasza:
100%
egy szóval nem mondtam hogy engem sajnáljde ilyen stilussal én megmondom hogy ne várj más reakciót a lányoktól se......na lépek nem fogok itt vitázni én se egy ilyennel és mondj amit akkarsz ha annyira jólesik..
2011. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/173 anonim ***** válasza:
100%
amúgymeg ha folyton ezen agyalsz akkor teljesen belefogsz őrülni (bár lehet h már megtörtént)... ahelyett h b+ tennél érte!!! járj el kondizni, vágass frizurát, legyél ápolt , öltözz a divanak megfelelően és legyél pozitív!
2011. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/173 A kérdező kommentje:
tök mindegy a stilus. nem érdekel a stilus! ahhoz hogy egy lány táncoljon velem, vagy rám nézzen, csak külsö kell! de mivel nem kapok külsömre pozitiv visszajelzést sosem, igy nincs miröl beszélni! akik szépek, azokhoz odamennek a lányok, nekik mindig van gyakorlásra lehetöségük, és még a visszautasitástol sem kell tartaniuk, mivel nem ök kezdeményeztek. na csak ennyi.
2011. szept. 2. 23:45
 36/173 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=7AW9C3-qWug


Ez a dal neked szól kérdező.


Amúgy meg kezdek belefáradni abba, hogy így állsz a dolgohkoz. Légy pozitív! Élj! Ha torz a búrád az se érdekeljen xD

2011. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/173 A kérdező kommentje:
rendes ruháim vannak. már egy halom márkás cipöt elhordtam, mégsem imponált egy nönek sem. Hajam mindennap be kell száritani, hogy nézzen ki valahogy, de hát az kisfius arcon nem lehet változtatni, meg a gyerekes mimikán. ja meg a francért nem bir kinöni rendesen a fogaim? másoknak ki tud rendesen nöni a fogam, csak pont nekem lett összevissza? elég érdekes, hogy minden tekintetben selejtes vagyok! nem születtem erös testalkattal, nem lettek szép fogaim, hajlamos vagyok mindenféle mentális zavarra, csunya is vagyok, a hajam is gyenge, a hangom is összevissza, ez már több a soknál.
2011. szept. 2. 23:48
 38/173 A kérdező kommentje:
2011. szept. 2. 23:48
 39/173 anonim ***** válasza:
100%

:D:D

Nekem is összevissza nőttek a fogaim :) És? Ha valaki szeretné még meg is mutatom neki, sőt nyálmintát is kaphat

2011. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/173 A kérdező kommentje:
ez az, amit a tükörben látok. amit meg az emberek látnak belölem......azzzzzzz gáz.
2011. szept. 2. 23:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!