Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na halljuk csak mégis miért...

Na halljuk csak mégis miért olyan rossz szépnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak mert, ha azt mondom egy szépnek, hogy rossz nekem rondának lenni, akkor jön ö a hülyeségeivel, hogy szépeknek is rossz, mert csak a testükért akarják öket...nevetségesen olcso vigasz.
2011. szept. 2. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/173 anonim ***** válasza:
100%
ez vagy te???:O
2011. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/173 A kérdező kommentje:
jó, igen tudom, most nem érti senki, hogy mi a bajom akkor ilyen fejjel...de hát ez csak egy fénykép. ideális. valoságtol messze van.tudok mutatni több képet is, amin mindegyiken máshogy nézek ki. meg tudok mutatni valoságos képeket, amin meg ugy nézek ki, ahogy valojában.
2011. szept. 2. 23:51
 43/173 anonim ***** válasza:
100%

Ez ki? Ez te vagy? xD lol


Teljesen normálisan nézel ki. Ha te nem tetszel a lányoknak akkor elgondolkodom, hogy én vajon hogyan is tetszhetnék.

Egyébként szerintem kamukérdésxD

2011. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/173 A kérdező kommentje:
rohadtul nem.
2011. szept. 2. 23:52
 45/173 anonim ***** válasza:
100%
Olyat mutassá ahol valóságosan nézel ki b+ megtéplek
2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/173 A kérdező kommentje:

[link]


középen

2011. szept. 2. 23:53
 47/173 A kérdező kommentje:
2011. szept. 2. 23:55
 48/173 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tűnsz te csúnyának, hülyének se. Menj orvoshoz.
2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/173 A kérdező kommentje:
orvoshoz? mult héten jelentette be a pszichologus, hogy megprobálhatnánk mostmár gyogyszeres kezelést, csak hogy feljöjjek nullára.
2011. szept. 2. 23:56
 50/173 anonim ***** válasza:
100%

Te nyomorék !!!:D hát én már ilyen tenyeres-talpas gnómot képzeltem el, erre kiderül hogy egy teljesen normális kinézetű csávó degradálja így le magát :D hát hihetetlen :D na figyelj , most már 100% h nem a kinézeteddel van a baj , hanem (az agyaddal) a negatív hozzáadásoddal,kisugárzásoddal...fogadjunk hogy már eleve úgy mész oda egy lányhoz h közben magadban mondogatod hogy milyen csúnya vagy és h úgyis elküld a pitsába...ismered ezt a viccet?Ez jut rólad eszembe :


A róka, amikor látta, hogy a kertjében már nagy a dudva, elhatározta, hogy lenyírja, de fűnyírója nem lévén elindult a nyuszihoz kölcsön kérni az övét. Az úton, míg a házhoz nem ért, ambivalens gondolatok gyötörték, mert bár a nyúl kedves és jószívű állat hírében állt, de mi van, ha most mégsem akarja odaadni azt a bizonyos, hőn áhított szerszámot. Végül teljesen belelovalta magát abba a helyzetbe, hogy a nyúl most szőrösszívű lesz, így amikor a barátja kopogás után ajtót nyitott és a jövetele célja felől érdeklődött, a róka csak annyit mondott: Tudod mit Nyuszi? Bassszd meg a fűnyíródat!

2011. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!