Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferfiak! Miert hiszitek...

Ferfiak! Miert hiszitek hisztis pics@anak, valamint kurv@nak az olyan csajokat, akiknek mukormuk van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj h azt hiszitek h attól lesztek igényesek meg ápoltak h mukormotok van. Érdekes én az igazit is rendben tudom tartani. Amúgy meg kicsit lehetsz csak elszálva magadtól
2012. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
0%
Sokat halottam már ,hogy az ilyen tipusú emberek nem csinálnak semmit , nem is lehet takarítani nagy műkörömmel , és ,hogy ez foglalkoztatja a legjobban őket.
2012. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó nagyon nagy tévhitben élsz. :D Egy normál műkörömmel mindent lehet csinálni és attól nem lesz kényes az ember mert ilyen van rajta. Előtte levő nem tudom miből gondolod, hogy el vagyok szállva magamtól, műkörömmel vagy anélkül megkerestem a saját pénzem... Napi 8 órában mosogattam és szobákat takarítottam. Igen műkörömmel :) Nem ez határozza meg az embert. És normális fiúk amúgy sem az ember körme alapján fognak választani...
2012. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek mukorom? H tetszen a pasiknak nem? Hát akkor meg mirol beszélunk? Az oké h megkerested rá a pénzt de van olyan pasi (aki már hosszú távra tervez) akinek nem szimpatikus ha a csaj hulyeségre veri el a pénzt
2012. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudnál olvasni. A műköröm számomra azért van, mert könnyen koszosodik az eredeti körmöm és nem akarom a nap huszonnégy óráját azzal tölteni hogy azon cseszem fel az agyam hogy óránként tisztogatni kell. Rossz lesz tőle a közérzetem, nem tehetek róla. Ha nem boldogságot okoz hogy szép és ápolt kezem van az neked miért fáj? Fejezd már be a kötözködést, mert ez már csak az... És a saját pénzem arra költöm amire jól esik. Nem a párom pénzén tervezek körmöshöz menni, utálom ha valaki ennyire anyagias. Nekem ennyit megér a jó közérzet.
2012. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
0%

Neked azért kell ok de a tobbi nonek biztos nem. Am meg ezt az anyagias dolgot majd akkor mond mikor saját lakásod lesz és nem anyuci-apuci fizet a számlát meg etetni kell a gyereket. Kiváncsi vagyok akkor mennyi pénzed lesz mukoromre. meg mennyire leszel anyagias.

Szval majd szólj ha felnottél és megbeszeljuk

2012. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%
Mint említettem, nem anyuci, apuci pici lánya vagyok már most sem. Ergo rossz emberbe kötöttél bele... Jövőre aztán független élet és az albérletre valót sem tőlük tervezem elkérni ;)
2012. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem azt.

Nekem is van műkörmös lány ismerősöm, aki nem is hisztis, meg nem is ...

De ismerek olyat is aki műkörmös és hisztis, meg a másik is..

22F

2012. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
0%

"Jövőre aztán független élet és az albérletre valót sem tőlük tervezem elkérni ;)"

Az jovore lesz

Magyarul még anyuci apuci lánya vagy.

2012. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
Figyelj, felesleges kötözködni ez már vesztett meccs. De bírom, hogy még a legszarabb helyzetben is kitartasz az igazad mellett ez becsülendő (Y)
2012. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!