Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferfiak! Miert hiszitek...

Ferfiak! Miert hiszitek hisztis pics@anak, valamint kurv@nak az olyan csajokat, akiknek mukormuk van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki keres talál. Mégis milyen szakon két diplomás tudod az sem mindegy. Bölcsészként pesze csak gyáron dolgozna... :) olyat kéne választani aiből meg lehet élni... Ebbe igazad van viszont, hogy ez nem könnyű feladat és nincs garancia.
2012. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim válasza:
100%

Egyet tudok érteni az előttem kommentelőkkel, akik szerint pusztán esz a sárga.

Szomszéd ugyan ez.

Ő nem megy kirándulni, mert hülyeség meg ő tudja mi az élet és őt nem pénzeli senki.

Ezek az emberek komolyan elhiszik, h aki kicsivel többre is viszik, mint ők azok biztos csaltak, nyertek meg stb.

Szánalmas egy nőszemély vagy.

2012. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tanár de h mien szakos azt nem tudom
2012. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Én nem mondom h aki tobbre viszi az csal lop nyer hazudik. De nem kell így elore készpénznek venni h majd nekem hú de jó lesz. Honnan tudod? Jovobe látsz? Mond már meg a lottó számokat
2012. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
74%

ma 00:37:

Nézd ilyen helyesírással komolyan csodálkozom hogy lehet átmenni az érettségin, talán ezért is van ekkora sz*r ebben az országban...

Fogd fel, h mindenkinek vannak rossz és jó tulajdonságai, és ezek semmiképp nem ítélhetők meg a külsőről! A műkörmös nő is lehet jobb valamiben, mint a nem műkörmös, és fordítva! A te példádat hozva, egy magassarkús nő is csak liba, mert ő se nagyon sokáig bírná a robotot a gyárban! De te meg fél percig se bírnád ki egy irodában! Ha őneki ez a heppje, h erre költ 3-4000-et havonta, attól még nem dől össze a világ. Ez egy éttermi kajálás ára ugyanis, v 2 mozijegyé... nyilván becsülendő h te az utolsó Ftokat is megspórolod, de egy csomó ember van aki a jelenben szeretné jól érezni magát... ha meg neki ez jelent örömet, h szép a körme, akkor ennyit ki lehet rá adni simán. Ettől még nem biztos h szórja a pénzt, és semmiképp se lesz önállótlan, meg p*csa, meg mittomén milyen hülyeségeket írtatok.

2012. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem szánalmasozlak le, meg ilyenek... Mert szerintemnnem az. Becsülendő hogyegyáltalán dolgozol és nem anyádon élsz. És igen szerencsésnek mondható bagyok jók a kapcsolataim az anyagi hátterünk, amit persze csakis és kizárólag becsületes és kőkemény munkával értünk el. Ez az anya pénzéből élni érv viszont csak 25 felett megvetendő szerintem. Én anyukám nem bírná ki hogy ne adjon nekem pénzt... :) minden anya ilyen, szereti gondját viselnima pici gyerekének. Szóval én meg tudlak érteni, hogy neked ez nem fontos, nekem viszont igen... Ennyi, meglennék nélküle is de ha jobb vele mint nélküle akkor minek válnék meg tőle?
2012. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Légyszives ne mondj neki ilyeneket. Nekem is rosszul esne. Személyeskedésbe átmenni nagyon gyerekes és gusztustalan. Annak ellenére hogy nem vagyok a lánnyal egy Véleményen én szégyellem, hogy ilyeneket írsz.
2012. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
57%

Azert irok ilyeneket, mert ugy fel birnak b.aszni az ilyen majom irigy emberek.

Nem tudnak mast csak a sajat fa.szsagukat azzal kompenzalni, h masokat megszolnak.

Inkabb gondolkozna el azon, h lehet neki kellene allni olvasni, h fejlodjon kicsit a helyesirasa.

Esetleg egy erettseginek is neki futhatna.

Mindegy...

2012. jan. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok a beszélgetésbe, csak a kérdésre szeretnék kérdéssel válaszolni: a 40-50 éves műkörmöt viselő felnőtt nőt is hisztis p...nak tartjátok? Mert nem egy ilyennel találkoztam, de ezek szerint rájuk is rossz szemmel néztek?
2012. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág.Emberek nincs jobb dolgotok mint azon veszekedni,hogy kinek van műkörme meg ki mire költi a SAJÁT pénzét?

Nekem is van műkörmöm,még pedig azért mert rágtam a körmömet(főleg stresszhelyzetben),meg mert tetszik.De nem értem,hogy ez néhány embernek mért okoz problémát.Nekem havi 2000et megér.NEm fogok mentegetőzni,hogy nem vagyok beképzelt p*csa,mert pont lesz*rom ,hogy ki mit gondol rólam.

2012. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!