Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferfiak! Miert hiszitek...

Ferfiak! Miert hiszitek hisztis pics@anak, valamint kurv@nak az olyan csajokat, akiknek mukormuk van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
45%

Kedves fiatalemberek. Én egy nem ri*banc, nem hisztis pi*csa intelligens kedves lánynak tartom magam. Vessetek meg műkörmöm van. Nem ilyen hosszú szar, sima egyszerű zselézett fehér végű műköröm. Épp hogy látszik de mégis igényes hatást kelt. Én döntöm el mire költöm a saját pénzem, ha nekem fontos hogy a kezem szépen nézzen ki akkor ez van. Nem érzem ettől magam hisztis pi*csának sem kurv*ának... Egyszerűen borzasztó vakarózós vagyok (nem, nem vagyok tetves) és míg nem volt körmöm állandóan koszos volt hiába tisztítottam reggel és este. Egy időbe manikűrkészlettel jártam iskolába ami sokkal gázabb szerintem... Nos megoldottam a problémát megcsináltattam a körmöm így nem látszik ha koszos és bőven ráér otthon kitisztítani. Nem találtam jobb megoldást. Én kérek elnézést ha emiatt kevesebb ember lettem. Ja és közlöm veletek hogy a fiúk 80 %-a nem tudja megállapítani egy egyszerű műkörömről hogy igazi vagy sem. Az enyémre is mindig rákérdeznek, hogy de szép a körmöd sajátod?? Erről ennyit.



Blablablabla... és bla.


Érdekes módon én a SAJÁT körmeimet is képes vagyok tisztán tartani. Vagy te 0-24-ig a krumpliföldön túrsz? Mert ez esetben még megérteném, hogy nehezedre eltüntetni a koszt, ám mivel ez gondolom nem áll fenn, nekem ne magyarázd, hogy gondot okoz, hogy naponta néhány alkalommal megejts egy alapos kézmosást...

2012. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
*esik
2012. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

sztem nem k*rvás, és, nem ítélek meg ez alapján egy lányt, még akkor se, ha hosszú hegyes csillvilli körme van.

ennek ellenére kb 1 perc alatt eldöntöm magamban, hogy a lánynak mekkora az értelmi szintje, illetve mennyire "p*csa" bár ez a kifejezés sokmindent takarhat, 1 perc beszélgetés és kicsit alaposabb megfigyelés sokmindenre elegendő, d emég ezután se lehet biztos az ember.

sztem rendkívül felszínesnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ezalapján ítéljen.

2012. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
48%

Örülök hogy nem, vagy olyan helyzetben mint én :D És nem tudom hol élsz, hogy egy kézmosással ki tudod tisztítani a körmödet. Vagy újabban már körömkefét is hordnom kéne magammal? :) Tudod elég kézmosásmániás vagyok minden cselekvés előtt é sután kezet mosok... Mégis koszos a körmöm. És eléggé f*asznak néztek mikor suliba kipakoltam a manikűrkészletem és elkezdtem tisztítgatni a körmöm :)

Amúgy örülök hogy engem idézel legalább valami értelmeset is írsz.

Nem tudsz rólam semmit így jobban tennéd ha nem oktatnál így másokat...

2012. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok. Úgy is o az okosabb. De majd jovore rájon mikor majd anyutól kér pénzt a számlára mert ami volt elkoltotte mukoromre. Ezek a fiatalok még azt hiszik h mien konnyu megélni.

Am akkor mond h mindent meg lehet csinálni mukorommel, mikor már dolgoztál gyárban.

Jah és nekem igen van a táskámban koromkefe. Elfér nem?

2012. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mondd, hogy nem lehet vele mindent megcsinálni ha már volt műkörmöd. És én kérek elnézést, hogy van pénzem műkörömre. Legalább nem cigarettára ba*szom el a pénzem :)
2012. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
0%

én se cigizek. De fizetem a számláim, az albérletet+ 2 emberre fozok. Bocs h nem mukoromre baszom el a pénzem

Jah és azért írtam mert ahol gyárban dolgozok volt olyan hulye csaj mukormot tetetett és alig bírt dolgozni vele. Miatta nem volt norma. A korom szana szét ment és még a fonok is lebaszta rendesen

2012. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem ilyen körme volt a lánynak :D


[link]


Akinek ez sok, visszataszító vagy hasonló az nagyon elmaradott elme. Az enyém ugyanilyen csak még ennél is rövidebb. :) továbbra is elnézést kérek attól hogy valakit ez zavar. :) ÉS köszönöm hogy megmondjátok mire költsem a pénzem nagyon kedves tőletek. És felesleges ilyenekkel vagdalózni, hogy ha majd felnövök így meg úgy lesz... :)

2012. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
0%

Örülök hogy nem, vagy olyan helyzetben mint én :D És nem tudom hol élsz, hogy egy kézmosással ki tudod tisztítani a körmödet. Vagy újabban már körömkefét is hordnom kéne magammal? :) Tudod elég kézmosásmániás vagyok minden cselekvés előtt é sután kezet mosok... Mégis koszos a körmöm. És eléggé f*asznak néztek mikor suliba kipakoltam a manikűrkészletem és elkezdtem tisztítgatni a körmöm :)

Amúgy örülök hogy engem idézel legalább valami értelmeset is írsz.

Nem tudsz rólam semmit így jobban tennéd ha nem oktatnál így másokat...


Kicsillag, azért idézlek, mert tipikus esete vagy annak, hogy a hülyeség is lehet példaértékű. Tudod erre mondják, az okos más hülyeségéből tanul. Egyébként még mindig felfoghatatlan, hogyan lesz valakinek annak ellenére mocskos a körme alatt, hogy-ahogy te azt voltál szíves megfogalmazni-minden cselekvés után kezet mosol. 2 dolog jutott eszembe: 1. Kényszerbeteg vagy és csak te láttad a koszt 2. Tényleg a fekete földben turkálsz. Ígérem, még meditálni fogok rajta, mert ez tényleg baromi érdekes, komolyan. Na, most menj szépen és mosd meg a kezed, innen figyel a kosz a körmöd alatt:DDD

2012. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
57%
Baz*meg... A kosz a köröm tövében van. Hogy jönne ki az kézmosással szerinted? Nagyon tehetséges lehetsz Nekem ez még sosem sikerült. De lehet tényleg pánikbeteg vagyok és este megtámadnak a koszok.
2012. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!