Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferfiak! Miert hiszitek...

Ferfiak! Miert hiszitek hisztis pics@anak, valamint kurv@nak az olyan csajokat, akiknek mukormuk van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
90%

Ízlésen vitatkozni még mindig hülyeség szerintem... Nekem megér hogy 4000 forintért jó legyen a közérzetem, neked nem ér meg annyit


Az a baj veled, hogy a lényeget nem vagy képes megragadni: nekünk NEM attól lesz JÓ a komfortérzetünk, ha műkörmünk van, nincs hiányérzetünk, mert "csak" saját körömmel rendelkezünk. Ez nem arról szól, hogy megvonjuk magunktól, pedig amúgy hú de szeretnénk. Egy fölösleges kacatnak tartjuk, abszolút indokolatlannak és nem tenne minket boldogabbá, ha viselnénk, szóval a világon semmi nem indokolja a felrakatását számunkra. Nekem attól jó a közérzetem, ha elolvashatok egy jó könyvet, meghallgathatom a kedvenc zenéimet, vagy ha hozzám dörgölőzik a cicám.

Én csak annyit ajánlok neked így ismeretlenül is, hogy ne válassz olyan pályát, ahol ki kell ragadni a megértéshez szükséges elemeket, illetve ahol logikusan kell érvelni, mert nagyon kínos helyzetekbe fogod magad keverni... És örülj neki, hogy egyelőre csak itt égtél be, ahol senki nem tudja, ki vagy.

2012. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Azt hiszem hogy épp a műkörömmel rendelkező válaszoló nem az aki nm tudja megragadni a lényeget.Ti akadtatok fennt egy műkörmön már ne is haragudjatok ez milyen felszines hozzáállás?

Az , hogy jópár hölgy nem akar magának műkörmöt akármilyen okból kifolyólag az senkit sem érdekel/zavar,mondtott is itt akárki ilyet? Igaz csak végig futottam a válaszokat,ennyit nm akartam elolvasni,de ez nm szúrta ki a szemem.

A lényeg az, hogy aki műkörmöt hord azt nm zavarja hogyha más nem hord,viszont ezzel ellentétben a természetes körmű hölgyeket zavarják a műkörmösök.LEgalábbis itt.

Egyébként meg attól hogy felsorolod hogy neked az olvasás meg nm tudom még mi okoz örömet,ennek nm értem mi köze van ehez.Engem pl boldoggá tesz ha csináltatok magamnak egy szép körmöt,de olvasni is nagyon szeretek,főleg izgalmas krimiket és még sok más dolog is boldoggá tud tenni az életben.

2012. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
82 %-os szerintem még tanulj kicsit érvelésből mert ez elég szar volt. Az utánad lévő szépen összefoglalta a lényeget.
2012. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!