Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferfiak! Miert hiszitek...

Ferfiak! Miert hiszitek hisztis pics@anak, valamint kurv@nak az olyan csajokat, akiknek mukormuk van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
57%

Tessek errol beszelek:D

O nem koltotte el, o inkabb felretette azt a 4000 forintot mert ez elegendo az onallo elethez.

Figy, sajat magadat lehet meg tudod vigasztalni ezzel a dumaval, h legalabb te onallo eletet elsz, de most kicsit osszetorom ezt a kepet ui en is onallo eletet elek meg is van penzem magamra es nem vagyok csoro mint te!

Bibibiiii:D

2012. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Na azért ne gonoszkodj.
2012. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én se csóró. Csak nem nyúlok hozzá a félretett pénzemhez amíg nem muszály. És igen. Sokszor 4ezer az már elég + a párom is spórólt. Mert én igenis gondoltam rá h mi lesz ha, mert nem akartam anyám pénzén élni és pofára esni sem. És nem vagyok megkeseredett felnott. 24 éves vagyok és boldog. Mukormok nélkul is
2012. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésen vitatkozni még mindig hülyeség szerintem... Nekem megér hogy 4000 forintért jó legyen a közérzetem, neked nem ér meg annyit. És jól megvagy nélküle. Nem értem minek ezen parázni... nyugi legyen már és huzzatok aludni, mert holnap megkeseredett zombi lesz mindenki.
2012. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Ez alapján én nem ítélek el senkit. Én sem mindig írok helyesen. Ennek ellenére várhatóan 450 pont felé érettségizem 17 évesen, van két nyelvvizsgám hasonlók. Nem pár GÉPELT mondatból kell megmondani valaki intelligenciáját :) Egyszerűen nem szeretem ha valaki látatlanba ítélkezik akár rólam akár bárkiről...
2012. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Na jó az utolsó hozzászólásod engem is lehúzott :D Honnan veszed hogy TE aztán tudod mi az élet. Szerintem nem tudod :) Arról az én szüleimet kéne megkérdezned, szerintem pk meg tudnák mondani neked.
2012. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
70%

tegnap 23:37

szted egy nő csak akkor nő, ha gyári munkás? láttál te már öltönyös férfit? láttál te már gyári munkást öltönyben? na ugye.

most szted több lettél azért, mert keményen melózol a gyárban? büszkék legyünk rád h még egy érettségit se sikerült megcsinálni?

lehet h az a te bajod, hogy azt hiszed, ezt a műkörmöt a nők egyfajta státuszszimbólumként hordják! mert régen valóban így volt. ebben az esetben viszont pusztán tényleg irigy vagy.

2012. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

már nem azért de a gyárban ahol vagyok tobb diplomás emberek is dolgoznak. És nekem is van érettségim Ti tényleg nem tudtok semmit? H mekkora szar van az országban? H nincs munka? Am én nem mondtam h hú de sokat tudok az életrol de nállad biztos tobbet.

Áh hagyjuk. Úgy is baromi okosak vagytok. az iennek mondhat bármit az ember.

2012. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Ja IENEKNEK. Fura én 17 évesen tolmács vagyok egy vállalatnál, nem gyárban dolgozok soron. :)
2012. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
0%
Szerencséd volt v jó kapcsolataid. De elhiheted h a 2 diplomás no nem jószántából dolgozik a gyárba
2012. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!