Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kamu köldök...

Szerintetek ez kamu köldök piercing? Képpel!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép az osztálytársamé. Kihallgattam az öltözőben, hogy lesz köldök pc-je. Másnap bejött, nem dicsekedett vele, nem mutogatta senkinek, csak tesi öltözőben láttuk amikor levette a polóját. akkor hagyta, hogy megnézzük. azt mondta, hogy nem mozgatja meg mert még fáj neki egy kicsit. szerintem kamu. és irritál, hogy mindenkit át akar verni. egy piercing csak akkor fáj amikor beszúrják... szerintetek is kamu nem ? hogy tudnám lebuktatni ?



2012. jún. 10. 19:26
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
nem vagyok irigy! csak szerintem tuti kamu és irritál. ha nem kamu miért nem mozgatja ?! és miért nem dicsekedett vele ?!
2012. jún. 10. 19:42
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Mert fáj ha mozgatja azért..

Mit foglalkozol más dolgával? És ha kamu mi közöd lenne hozzá? (de egyértelmű, hogy igazi!)

Annyira nem bírom, az ilyen embereket!

2012. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
a többiek olyan kis hiszékenyek. azt hiszi ezzel most menő. de szerintem tuti kamu. és mi fájna ? átlötték és csá. nincs mi fájjon...
2012. jún. 10. 19:49
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek is vagytok?

Bár biztos max 14 alattiak..

2012. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
16. meg amúgyis. minek 16évesen kamu pc?!
2012. jún. 10. 19:55
 16/54 A kérdező kommentje:
anyu is azt mondta hogy 1000% hogy kamu. hogy tudnám lebuktatni ?
2012. jún. 10. 19:56
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen kamu, megmutattuk hol van az a vas, ami nem lenne ott ha kamu lenne! És 14 évesen én sem mutogatnám, nehogy figyelmeztetőt kapjak az iskolától! Mozgatni meg végképp nem szokás, mert kilökheti a bőre és irtóra fáj! Gondolom estél már el. Na akkor tudhatod, hogy az sem úgy működik, hogy elestél, és csak az eleséskor fájt hanem utána is. A fülbevaló szúrást meg ne hasonlítsd ehhez, az hamarabb regenerálódik. De figyelj, ha ennyire nem hiszel senkinek, menj oda a csajhoz és kérd meg hogy mutassa meg. (Egy lány akinek volt köldökpiercingje)
2012. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu!!! Hidd már el!

Vagy holnap menj oda, és nézed meg rendesen!

2012. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
mekkora retardált vagy. valószínűleg odaragasztotta a vasat, ja. képzeld, nekem 3 hónapig fájt, az első hetekbe, ha figyelmetlen voltam és úgy húztam fel egy pólót, könnybe lábadt a szemem. meg nem mindenkinek viseli jól a bőre, akkor nagyon tud fájni. szerintem rohadt irigy vagy, mert anyuci nem engedi. szánalmas vagy te, nem a pc-s kislány ;)
2012. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
19.59-es vagyok: * igen, nem kamu
2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!