Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kamu köldök...

Szerintetek ez kamu köldök piercing? Képpel!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép az osztálytársamé. Kihallgattam az öltözőben, hogy lesz köldök pc-je. Másnap bejött, nem dicsekedett vele, nem mutogatta senkinek, csak tesi öltözőben láttuk amikor levette a polóját. akkor hagyta, hogy megnézzük. azt mondta, hogy nem mozgatja meg mert még fáj neki egy kicsit. szerintem kamu. és irritál, hogy mindenkit át akar verni. egy piercing csak akkor fáj amikor beszúrják... szerintetek is kamu nem ? hogy tudnám lebuktatni ?



2012. jún. 10. 19:26
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
97%

mekkora nyomorék vagy, remélem ennyi örömöd lesz az életben! fogd már fel, hogy rohadtul de nem kamu piercing!! szúrd már át a saját köldököd, nem olyan, hogy szúrják azt csá, igen fáj, plusz nem szabad gyógyulás közben mozgatni... ha ennyire nem értesz hozzá takarodj már a fenébe... komolyan idegbajt kapok mennyi irigy s*ggfej van

ha annyira le akarod buktatni, menj és rángasd meg, aztán majd meglátod, hogy nem ragasztott, és még kapsz is mellé egy jó nagy büdös pofont... anyád is sokat érthet hozzá, ha szerinte is kamu

foglalkozz a saját dolgoddal te kis nyomorult idióta, minek írtad ki a kérdést, ha több 10 embernek sem hiszed el, hogy NEM KAMU... fogyatékos fajtád az...

2012. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim válasza:
te amúgy komolyan retardált vagy először azt mondod hogy nem dicsekedett utána az hogy menőzött és nem látod a fém szárat???? hogy lehetne kamu ??XD és már nemazért de nekem is majdnem 1 évig bevolt gyulladva és gennyes volt és egyáltalán nem olyan mint a füllbevaló azért nézd már meg hogy mennyivel vastagabb a piercing szára a fülbevalóétól komolyan ha nem hiszed el akkor rángasd meg neki vagy fasztudja de ne legyél már ilyen szánalmasan gyerekes hogy még azoknak sem hiszel akik már jártasak ilyen dolgokban. irigy gyökér -.-"
2012. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
te komolyan retardált vagy. miért akarnád " lebuktatni ", szerintem a válaszolók többsége már látott IGAZI, mert látom ezt neked muszáj kiemelni piercinget, és megnyugodhatsz, hogy IGAZI %
2012. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

hát én most nagyon jót mulattam rajtad kedves kérdező:D:D:D:D

23L

2012. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:
100%
tök csini a csaj :D
2012. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit nagyon gyökér vagy hallod hogy nem láttod hogy az igazi az én köldök pc-m is még utána 1 hétig úgy fájt hogy aludni alig bírtam.
2012. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
De komolyan mi a faszt képzelsz magadról tudatlan kis gyökér csíra vagy az anyáddal együtt mennyé el szemészetre de sürgősen mert baj van a látásoddal aztán anyuddal együtt állítsatok be a dili dokihoz talán tudd még titeket kezelni.Te jó isten ilyen f*szokal van tele a világ. Menj oda azt rángasd meg neki mint a f*szt vagy szúrasd át a köldököd legalább akkor nem leszel ennyire IRIGY meg legalább meg tudod milyen piszkosul fáj még pár hétig. Te nyomorék f*sz.-.-"
2012. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

nem vagyok irigy. és oké, elhiszem most örültök ?

amugy csini a csaj ? csak a hasát láttad.:DDD gyökér.-.-

2012. jún. 13. 23:00
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
sírva kacagok :DDD
2012. jún. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

én rocker lány vagyok de azt mondom hogy jol áll neki, és nem kamu, van szemöldök pc-m az is k**rvára fájt még 2 honapig a lövetés után és,

ha valaki vesz egy pc-t akkor tuti hogy belövi, gondolod hogy fogta magát és odaragasztotta a hasához???? ennyire hülye vagy b**zdmeg???

és még néhány dolog, vagy rohadtul b*ssza a csőrödet hogy neki van neked meg a szakértő anyuci nem engedi, vagy egész egyszerűen h*lye vagy....ha nem tetszik...mi a redvás q**rva f*szomért foglalkozol vele??

2012. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!