Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kamu köldök...

Szerintetek ez kamu köldök piercing? Képpel!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép az osztálytársamé. Kihallgattam az öltözőben, hogy lesz köldök pc-je. Másnap bejött, nem dicsekedett vele, nem mutogatta senkinek, csak tesi öltözőben láttuk amikor levette a polóját. akkor hagyta, hogy megnézzük. azt mondta, hogy nem mozgatja meg mert még fáj neki egy kicsit. szerintem kamu. és irritál, hogy mindenkit át akar verni. egy piercing csak akkor fáj amikor beszúrják... szerintetek is kamu nem ? hogy tudnám lebuktatni ?



2012. jún. 10. 19:26
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
XDXDXDXD én is jókat mulattam itt :D
2013. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Azért fáj basszus,mert a itt színte az eleven húsba szúrják a pircinget nem a fülcimpába te irigy csitri! Mit akarsz lebuktatni,ne ezen vígasztald magad ha édesanyád nem engedi meg neked és lám néha okosak a szülők.Neked biztos azért nem engedik mert te a köldököd helyett is a fenekedbe szúratnád..na az KAMU LENNE ..XD
2013. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
nem olvastam végig, csak az első oldalt, de... EZ KOMOLY, HOGY EZ A LEGNAGYOBB PROBLÉMÁD? irigyellek, basszuskulcs.
2013. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
100%
Hát én fetrengek... B***meg! Te jó ég! Vannak még ilyen retardált f***ok az országban? Te radar fejű irigy csitri... Nem abban kellene megtalálnod az örömöd, hogy azzal foglalkozol, hogy ennek a lánynak kamu-e a köldök piercingje vagy nem, hanem abban, hogy bemész a szobába, levágódol a gép elé és nagy f***ú palikra megvakargatod a pun*idat ( már ha van )... B**d meg! Mi a g***t nem lehet azon megérteni, hogy ez igazi??? IGAZI! IGAZI! IGAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bujj el! Vagy ha még mindig nem fért bele a pici paprika csíra agyadba, hogy igazi, akkor menjél és addig rángasd meg a lánynak a piercingjét, amíg fel nem fogod a k***a pici agyaddal, hogy igazi! Anyukád neked nem engedi? Sajnálom! Ja nem... Jól teszi... De ő sem fogja fel úgy látom, hogy igazi... Na mind 1! Bújj el! Csá!
2015. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!