Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még egy...

Miért van az, hogy még egy drogos hajléktalan is erösebb mint én?

Figyelt kérdés

Már nem azért,de hogy van az, hogy még egy évek óta heroinozó 20onpár éves hajléktalan is jobb kiállású-testalkatú, mint én? Azt hinné az ember, hogy le vannak fogyva csontsoványra, lévén, hogy a napi 5-6 ezer cucc (szipu+herka+cigi kombó) mellett nem nagyon ér rá enni.


ennyit számit a genetika, meg a testalkat...engem rémisztgetnek, hogy sápadt vagyok, mert ritkán ér a nap és nem mozgok és szar kajákat eszem és vézna vagyok...bezzeg 5-6 év herka után a csöves srác még mindig vonzóbb mint én...


merthát a külső számit...és aki szépnek szüeltett...az elég jól járt...


de kajak amugy, láttam egy filmet és ott magyarázza a csöves srác junkie, hogy bement kirabolni egy videótékát, és le tudta ütni az eladó srácot, aki előtte ugyan eltörte a csövi ujját.


2012. dec. 11. 18:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ha voltál orvosnál akkor nem tudok mit mondani...saját magad kell ebből kiutat találnod!Senki nem fog/tud segíteni...sajnos.A problémáidat más nem oldhatja meg...a barátnőd nem segít?
2012. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
laci él nem halt meg van vele is egy 2012 es interjú ,adrien él ,balázs is él csak fogyott 30 kilót, tudod Balázsba azért van akkora erő mert rohadt idegbeteg ember mikor nincs cucc és ha az ember felagyalja magát erősebb lesz ,ő meg nagyon ki tud kattani , lacika valóban magas ,télikabátba még meg is lehet tőle ilyedni de amit leveszi a télikabátot csont és bőr.balázs nem tökös csak elcseszte az életét tökösség nem itt kezdődik
2013. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!