Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még egy...

Miért van az, hogy még egy drogos hajléktalan is erösebb mint én?

Figyelt kérdés

Már nem azért,de hogy van az, hogy még egy évek óta heroinozó 20onpár éves hajléktalan is jobb kiállású-testalkatú, mint én? Azt hinné az ember, hogy le vannak fogyva csontsoványra, lévén, hogy a napi 5-6 ezer cucc (szipu+herka+cigi kombó) mellett nem nagyon ér rá enni.


ennyit számit a genetika, meg a testalkat...engem rémisztgetnek, hogy sápadt vagyok, mert ritkán ér a nap és nem mozgok és szar kajákat eszem és vézna vagyok...bezzeg 5-6 év herka után a csöves srác még mindig vonzóbb mint én...


merthát a külső számit...és aki szépnek szüeltett...az elég jól járt...


de kajak amugy, láttam egy filmet és ott magyarázza a csöves srác junkie, hogy bement kirabolni egy videótékát, és le tudta ütni az eladó srácot, aki előtte ugyan eltörte a csövi ujját.


2012. dec. 11. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ezt a filmben elmondják-e, de lacika amúgy nem sokkal a forgatás után meghalt. balázs meg bennmaradt ánusztágításra a sitten és a mindenfélebajos csaja várta a szabadulását - azóta szerintem nagy az esély arra, hogy már ők sem élnek. szerintem a ebben a filmben pont leszarta mindenki, hogy kinek milyen a testalkata, ugyanis ebben nem ez a lényeg.


a másik: a gép előtt könnyű sírni. menj el edzeni, válts étrendet, izmosodj és próbáld megszeretni magad! figyelj, vedd a kezedbe a dolgaidat és változtass! ha már genetikailag nem vagy olyan szerencsés, mint sok más ember (és ide én véletlenül sem sorolnám a filmben szereplő két srácot), akkor igenis, vegyél erőt magadon és húzzál le edzeni.


NE becsüld le magad ennyire. ezzel ártasz magadnak a legtöbbet. te nem vagy rabja semmilyen szernek, te dönthetsz az életedről. sportolj! ne egyél szemetet!


a drogtól pedig nem leszel szebb. senki nem lesz szebb tőle. javaslom még a black tar heroin című dokumentumfilmet is. az nem olyan lightos, mint a pesti féle. abban vannak az igazán durva arcok..

2012. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

de vágod, miért mennék le edzeni, amikor a xarrálőtt csávó is jobb kötésű mint én? Szal nehogy már azért izzadjak meg fájjak, hogy a nagy erölködés árán olyan testalkatom legyen, mint neki.


de mondjuk most bárki szólhatna, hogy ez a csávo szert tesz naponta annyi pénzre, amire más napi 10 óra robotolással valami munkahelyen. Ráadásul ugy, hogy a szertől eléggé le van korlátolva a csávo mentális és testileg. Engem meg rémisztgetnek, hogy exponenciálisan romlik az intelligenciám, ha nem csinálok semmit.

2012. dec. 11. 19:52
 13/22 A kérdező kommentje:
nyáron elég sokszor ittam (átlag heti kétszer) és meg is látszik kicsit a bőrömön, ezek meg baxxxus cigi meg drog meg minden...
2012. dec. 11. 19:56
 14/22 anonim ***** válasza:

na várjál, itt egy kicsit ez nem tiszta.

te most ürügyet szeretnél arra, hogy narkózz, vagy azt próbálod megmagyarázni magadnak, hogy miért ne edz? most érted, ki ellen lázadsz? kinek ártasz a folyamatos tespedéssel? a kérdés költői - magadnak.


nem vagy szerencsés testalkatú, oké. DE tudnál tenni ellene! az, hogy a világon vannak drogfüggők - akik elviekben jól is nézhetnének ki, ha nem tennék tönkre magukat a drogokkal -, az nem indok arra, hogy te ne járj sportolni. ez a logika rossz, hibás, téves.


az meg, hogy honnan trógerkedik össze a pénzt.. hát itt kéne lépnie a hatóságoknak, erre nem tudok mást mondani.


de úgy összben..: ha tudnád, hogy a különböző függőségektől mit lehet szenvedni.. mindjárt nem irigyelnéd annyira a filmben szereplőket embereket sem. neked tényleg csak erőt kéne venned a rohadt nagy lustaságodon és tudnál változtatni, mert az esélyed megvan, meg lenne rá. ők, ha változtatni akarnának, nagy eséllyel abba is belehalnának. ezt azért vésd az eszedbe.

2012. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

tudtam hogy valami ilyesmi elsz a válasz...szal én vagyok az akaratgyenge és nem ők?


én vagyok az akaratgyenge, amiért ők szépnek születtek, amiatt sokkal könnyebben érvényesülhettek volna az éeltben, de nekik nem volt elég a jo világ, meg kellett toldani egy kis kábszival...


én meg csak szivok és szivok, mert nem vagyok joképü, de szivjak mégtöbbet hogy erös legyek,mint egy larobbant csöves...

2012. dec. 11. 20:24
 16/22 anonim ***** válasza:

"Engem meg rémisztgetnek, hogy exponenciálisan romlik az intelligenciám, ha nem csinálok semmit."


és nem csak hülyülni fogsz, hanem egyre mélyebb lesz a depressziód is. én úgy érzem, hogy neked most marhára lépned kéne. ne másokkal példálozz, hanem éld az életedet úgy, hogy abból próbáld kihozni a maximumot. szedd össze magad és mozogj.


én többet nem tudok neked tanácsolni.

2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

hát nekem azt mondták, hogy sose lesz csajom, mert nem dolgozom jelenleg...pedig van annyi jövedelmem, amiböl el tudom magam tartani.


amikor iskolába jártam, akkor más okra volt ráfogva, hogy nem lesz csajom.


persze most is van csajom, igaz iszonyatosan sok küzdelem és viszontagság árán. ehhez képest a csöves drogosnak több gyereke is van, engem meg azzal rémisztgetnek, hogyha cigány életem van, akkor utod nélkül halok meg....sajnos az a tény, hogy nem az életed minöségén függ, hogy lesz e gyereked, hanem azon, hogy mennyire vagy tökös...a lerobban csávo a filmböl tökös, mert tulélt több évnyi drogozást ---> jok a génjei, de mondjuk az a fizikumán is meglátszik...

2012. dec. 11. 20:48
 18/22 anonim válasza:
Mennyi idős vagy basszus??16 éves??Önsajnálattal semmire nem mész,meg ha szerinted ezek a cuccos csávók "jó kötésűek" "jól néznek ki" akkor az önértékeléseddel vannak súlyos problémák!Én is átestem ezen hidd el nekem!Tudom,hogy milyen mindenkiről azt hinni hogy szebb,jobb nálad!Nálam ez olyan mértékig fajult,hogy pánikbeteg lettem.Piáltam mint az állat,cuccoztam,minden hétvégén mással keféltem,undorító dolgokat műveltem,hogy bizonyítsam magamnak,hogy jó csaj vagyok,de ezzel az ellenkezőjét értem el.Mindenki csak dugásra "tartott". Pedig több mint 6 éve párkapcsolatban élek...Lezártam ezt a korszakot!Azt mondtam elég!!Azóta Rivotrilon,anti-depin élek!Hidd el nem kívánom neked,hogy idáig juss!Még időben menj pszichológushoz!!!Két év után tudom azt mondani,hogy "egész fasza!kezdem jól érezni magam!Talán mégse vagyok akkora szar!"Bár muszáj is összeszednem magam,egy 20 hetes kisember lakik a pocakomban :). Amúgy bennem is megvolt ugyanez a félelem,hogy nem lehet gyerekem,és tessék!Itt van!Lelkileg kell összeszedned magad!Ha meg van barátnőd,akkor ő biztos lát benned valamit!A többi meg kit érdekel,most őszintén!Szedd össze magad öcsi!!!És légy boldog!!Örülj,hogy tető van a fejed felett,hogy van mit enned.Képzelj magadnak egy szebb jövőt,és próbáld elérni,hogy úgy legyen!Most gondolj bele!Másoknak ezerszer nagyobb problémái vannak,nincs mit enniük,vagy rákos betegek,vagy nincs tüzelőre pénzük,azon imádkoznak,hogy túléljék az adott napot és felkeljenek!Emelett a Te problémád szánalmassá törpül,ne haragudj!Persze ez is probléma!Csak más mértékben!
2012. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
pszichológushoz én is jártam, sőt a végére már pszichiátrián is megfordultam, irtak fel fevarint, de nem szedtem végül, mert elég durvák amellékhatásai...én első sorban azért lettem depressziós, mert nem volt csajom. Olyan iskolába jártam, ahol egy darab nő nem volt, meg amugy se tanitottak meg, hogyan kell csajozni...pl az elmult évben abból álltam ki, hogy csajozás-csajozás...bulikba jártam, odamentem számtalan lányhoz, smároltak is velem viszonylag könnyen, de dugni nem akart egyik sem. Szal én akárhogy küzdöttem, nem dughattam minden héten mással, mitöbb egyáltalán nem is dughattam szinte senkivel...a lányok ellenben maguknak csinálják a feszkót, mert nekik a szex elég könnyen jön...nekem meg az életem kezdett szétesni amiatt ,mert ki vagyok zárva a huspiacról...most több mint 1 év szünet és küszködés után megint lett barátnőm.
2012. dec. 12. 22:41
 20/22 A kérdező kommentje:
am 23 éves vagyok.
2012. dec. 12. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!