Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai világban csak annak a...

A mai világban csak annak a lánynak/nőnek van jó alakja, akin szinte nincs mit fogni?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvasom, hogy akin van egy pici kis hús, arra azt írják, hogy kövér , persze vannak kivételek. Demi Lovato-ra is sokan mondják, hogy kövér, pedig normális alakja van.
2013. júl. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%

Demi Lovato nem kövér, csak aránytalan, tehát nincs jó alakja. Erről persze nem tehet.

Akinek igazán jó alakja van, plasztika ide vagy oda, az Kim Kardashian.


A kérdésre válaszolva:

Sajnos most ez a divat. Aki nem 170cm/45kg, az egyesek szerint már bújjon el.

2013. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
92%
Na,egy újabb önbizalom hiányos......Hány éves vagy,most komolyan?Érett nő nem ír itt ilyen hülyeségeket,mert tudja magáról,hogy mindenki más,mindenkinek más az ideál.....ha meg nem tetszel magadnak,akkor kezdj magaddal valamit....ne a gép előtt siránkozz
2013. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más az ideálja? 10-ből kilenc embernek a csontsoványak tetszenek. Azért van a fogyókúra témában sok olyan kérdés, hogy "160cm 50kg vagyok, mennyit kell fogyjak?" ez csak egy példa volt, de hasonló kérdéseket tesznek fel a KISLÁNYOK is. Ez hülyeség? Nézz utána nyugodtan. És vannak olyanok akik,írják neki, hogy pár kilót fogyhatna. Itt is tesznek fel képeket különböző alakú nőkről, és legtöbbnek a legsoványabb tetszik. És elégedett vagyok az alakommal, mert nem vagyok már a 160cm-hez 44 kg, ami most ideális. Aki meg érett az nem válaszol egy kérdésre, csak azért, hogy lehordja a kérdezőt. Te meg biztos pont olyan sovány vagy, mint a mai ideál.
2013. júl. 4. 12:07
 4/41 anonim válasza:
67%
Úgy ahogy mondod :)Az vagyok:)Pont tökéletes az alakom.Vékony vagyok,de van cicim,és feszes kerek fenekem.Nyugodj meg,nem kell idegeskedni:)
2013. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból, hány cm, és hány kiló vagy?
2013. júl. 4. 14:42
 6/41 anonim ***** válasza:
82%

Hát bocs, hogy az tetszik. :D

Nem fogom tagadni, nekem az ilyen az esetem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De tudom, hogy rengetegen Kim Kardashian alakjára buknak, akin meg van mit fogni.

[link]

[link]

[link]



Nem hiszem, hogy neked jobban bejönnek a macis pasik, mint a sportos testűek. ;D

Ráadásul az összes túlsúlyos csaj ismerősömnek van barátja, szóval nem tudom mit nyafogsz. 19/f

2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Én túlsúlyos? 160cm 53kg vagyok. Ez neked túlsúlyos? Legyek akkor 40kg vasággyal együtt? Kim Kardashian-tól vékonyabb vagyok.
2013. júl. 4. 16:30
 8/41 A kérdező kommentje:
A kigyúrt testűeket nem szeretem, de a macisakat se annyira. A sovány csőnadrágosoktól rosszul vagyok. Nem tudom, hol kell ilyen képeket keresni, de ha a Showder klubot ismered? Köztük vannak olyanok amilyen testalkatúak tetszenek.
2013. júl. 4. 16:55
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejön Kim Kardashian alakja :) De azokban a körökben amikben én mozgok annyira nem rajonganak a vékony csajokért.
2013. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
most neked végülis az a bajod, hogy nem te, és a hozzád hasonló alakú lányok az ideálja 10/10 pasinak? engedd meg, hogy gratuláljak. ha tetszeni akarsz nekünk, akkor el lehet kezdeni tenni érte, sajnálom. :/ amúgy nem értem mit sírsz, 53 kilóval simán elmehetsz vékonynak. persze genetikától is függ.
2013. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!