Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai világban csak annak a...

A mai világban csak annak a lánynak/nőnek van jó alakja, akin szinte nincs mit fogni?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvasom, hogy akin van egy pici kis hús, arra azt írják, hogy kövér , persze vannak kivételek. Demi Lovato-ra is sokan mondják, hogy kövér, pedig normális alakja van.
2013. júl. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha nem értenéd, hogy mivel soknak a vékonyak jönnek be, ezért akiknek nem olyan az alakjuk, éheztetik magukat, hiába normális a testsúlyuk, tökéletes az alakjuk, csak sokan, főleg a neten látott csontsovány modellekhez akarnak hasonlítani. Itt is milyen sok kérdést tesznek fel a fiatal lányok, kislányok is, hogy pl.: "173cm-hez 50kg vagyok, ez kövér?", vannak akik azt írják, hogy igen, meg már szinte soványnak számít, és kérdezi, hogy fogyjon-e még. Míg régen Marilyn Monroe volt az ideál. Erről beszélek: [link] Csak nem értitek, így eltorzult a világ.
2013. júl. 4. 20:12
 12/41 anonim ***** válasza:
62%
tessék, nézd meg ott is amit linkeltél. mindenki élteti ezt az alakot. PONT UGYANÚGY, ahogy itt is. olyan az egész komolyan, mintha egy óóóriásinagy fizetett kampányolás menne a nőies, telt, formás, vanrajtamitfogni alakú nőkért. pont az ellentéte történik annak, amiről te beszélsz. de sebaj. és ha valaki szerint fogynia kéne még a kérdezőnek akkor mi van?:D jut rá 20 másik, aki elhordja mindennek, meg lepontozza. vannak ilyen "perverziók". valaki szerint a 60 kilós lányoknak még híznia kéne. ízlések és pofonok. az már a kérdezőkön múlik, hogy kikre hallgat. leginkább mondjuk senkire se kéne. úgyis van olyan ebben a szép nagy világban, akinek pont úgy tetszik, ahogy van. ENNYI.
2013. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
A médiának nagyon jól megy ez az agymosás. Sok embernek átmosták már az agyát, ahogy neked is. [link] [link] Ez az ideál, miattuk éheztetik magukat sokan. Még a kutyám se harapná meg őket, olyan csontosak.
2013. júl. 4. 21:01
 14/41 A kérdező kommentje:
Elírtam. Az oroszlánt ütni kéne, hogy megegye őket. Rengeteget kellene megennie belőlük, hogy jó lakjon.
2013. júl. 4. 21:38
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes én meg mindenhol azt látom,hogy a kövérekre nem lehet azt mondani,hogy kövér mert az sértő. Husi, meg duci ,meg molett blablabla..de nem ugyanaz a husi meg a dagadt...egy vékonyra meg rögtön gebe,anorexiás stb..meg biztos éhezik azért ilyen. Nem tudom miért nem lehet felfogni,hogy nem mindenki azért vékony. Számtalan ismerősöm nagyon vékony és állítom többet zabál,mint 3 másik ember. Nem tud hízni! Én sem tudok. Soha nem fogyóztam. Nem is mozgok. És max 52 kg-ig megyek..158 cm vagyok, nem mondanám magam soványnak, de vékony vagyok. Hagyjuk már ezt a divat dolgot. Én pont azt veszem észre,hogy már nincs is olyan,hogy divat. Az emberek mindent felvesznek, lesz.arják,hogy divat-e vagy sem. Alkat..egy ruha egy nagyon vékony nőn olyan,mint egy vállfán..szerintem ezért mutatják ők be. Egyébként ízlés dolga. Szerintem minden ruha jobban áll egy vékony (nem sovány) nőn, mint egy telten. Másnak más a véleménye. Úgy se ez fog számítani sem barát sem párkapcsolatnál. Ha meg az ember elfogadja magát akkor meg kit érdekel,mi a divat?!
2013. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
óha, kérdező, nézd csak! még egy agymosott. milyen kutya egy világban élünk :///
2013. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
58%
ostoba dagadt p icsa
2013. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
28%
nem neked akartam küldeni, bocsánat.
2013. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Kedves Ferenc. Ha ezt nekem szántad( bár iróniát vélek felfedezni az írásodban)..én nem nézek tv-t, nem olvasok újságot. Rádiót is csak muszájból hallgatok mert a munkahelyen szól. Tehát próbálom kizárni a médiát az életemből. Más meg nem mossa az agyamat. :)
2013. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
neked szántam, és jól látod, irónia:D de akkor milyen érdekes, hogy én tv-zek, rádiót is hallgatok, a média kb szerves része az életemnek, és mégis, nagyjából olyanra mosta az agyam, mint amilyen a tiéd alapból:O érdekes dolgok ezek...
2013. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!