Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai világban csak annak a...

A mai világban csak annak a lánynak/nőnek van jó alakja, akin szinte nincs mit fogni?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvasom, hogy akin van egy pici kis hús, arra azt írják, hogy kövér , persze vannak kivételek. Demi Lovato-ra is sokan mondják, hogy kövér, pedig normális alakja van.
2013. júl. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
173 felett amúgy.
2013. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Ja sonkafejű vagyok, mert nem vagyok vasággyal együtt 40kg. Majd lefogyok 20kg, hogy a ferde ízlésű lényeknek megfeleljek. Ha nem érdekel, mi a francnak írsz? Nincs munkád? Menjél kapálni. Te meg egy csontsovány, csőnadrágos, Justin Bieber hasonmás vagy.
2013. júl. 5. 12:13
 33/41 A kérdező kommentje:
És a kérdésre kell válaszolni. Nem azt kérdeztem kinek milyen alkat jön be. Csak ehhez ész is kell, hogy valaki fel bírja fogni.
2013. júl. 5. 12:15
 34/41 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem Ferenc neked az a bajod, hogy még nem értél meg.

Pár év múlva próbálkozz a válaszadással, addig járd az óvodákat, biztos sikerre viszed.

2013. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, mint írtam 53kg vagyok, és nem ettem még soha hamburgert, utálom a műkajákat. Nem hittem, hogy létezik olyan ember, aki olyan, mint a strucc, nagyobb a szeme, mint az agya. Te bebizonyítottad. Képzeld van barátom, már 3 éve. Az utóbbi két válaszod olyan, mint egy 5 éves gyereké, mondjuk még azok sem beszélnek így.
2013. júl. 5. 13:48
 36/41 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te egy ostoba tyúk vagy! ;)


Hol élsz te?! Soha a büdös életben nem láttam még olyan lányt, aki úgy nézett ki, mint a kifutó modellek. SOHA.

Max. olyat, aki nem tudott hízni, vagy akinek valamilyen étkezési problémája volt, vagy olyat, akinek tönkrement az élete, és cigizett/ivott, enni meg alig evett.

De ez más téma.

Szerintem akarattal SENKI nem akarna így kinézni.

Te szerintem nem is a való világban élsz. :D Láttad a neten, hogy a modellek ilyenek, és akkor, "Hű, hisztizzünk egyet!!"

Akkor nézd meg a Victoria's Secret modelljeit! Na ők sokak számára példák, sokan akarnak így kinézni.

[link]

[link]

[link]

[link]

És ők nem soványak, hanem izmosak.


Amúgy is írtad, hogy a te ismerősödnek a nőies nők jönnek be. Akkor meg miért picsogsz?!


Amiket #6-os linkelt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Na, ez valóban "ideál" sokak számára... ;)

De felvilágosítalak téged, hogy tuti mindegyik a te súlyodban van.

Csakhogy nem ülnek a gép előtt, és nyafognak olyan dolgok miatt, amik nem is igazak, hanem felállnak, és keményen edzenek! ;)

Nem anorexiásak, nem éheznek. Suta vagy.

Nekem is ilyen alakom van, és minden egyes nap 1 órát sportolok, megiszok 3 liter vizet és 3x étkezem.

De eszek normálisan, csak egészségesebben. Ritkán eszek chipset, meg hasonlókat.

Szóval az ilyeneket ne szóld le, mert nem tudod, hogy milyen kemény munka van ebben!

[link]

[link]

[link]

[link]


Én érdekes, sosem szólom le a túlsúlyos embereket... Ha nekik az tetszik, hát legyenek olyanok. Mindenki legyen olyan, amilyen lenni akar.

De akkor te miért szólod le a vékony lányokat?


[link]

[link]

Demi Lovatonak nincs 10/10-es alakja.

A melle lapos, de a hátsója és a combjai szörnyen vastagok. Tipikus körte, nem arányos.

Lehet, hogy valakinek ez tetszik, de sokaknak nem. Ez van.

Amúgy meg, attól még, hogy egy fiú/férfi kritizál egy alakot, meg 6 pontot ad neki a tízből, az nem jelenti azt, hogy nem jönne össze az adott lánnyal.

Mindenkinek van ideálja, de attól eltekint. Ha jön a szerelem, akkor mindegy, hogy vékony, vagy duci.

Azt meg, hogy az embernek legyen egy ideálja, azt nem tilthatod meg...!


A Justin Bieberes sértésedhez meg ennyit hozzátennék:

[link]

[link]

[link]



Szóval... Ha annyira zavar sokak ideálja, akkor felelj meg nekik. De szerintem ne érdekeljen, mert mindenkinek más tetszik, és sosem fogsz mindenkinek megfelelni. Legyél olyan, amilyen neked tetszik.

De hiába szereznél jó alakot, ha rettenetesen buta vagy, értéktelenné válsz... ;)

2013. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
47%

Jézus... Ha van barátod, akkor mi a sz@rnak kérdezel ilyet?

Téged érdekel, hogy mi jön be a férfiak többségének, amikor van aki szeret téged?!

Ezzel végképp megmutattad mennyire ostoba, felszínes irigy lény vagy.

Sajnálom szerencsétlen barátodat.

2013. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Ha megvan a véleményed rólam, akkor írd le egy lapra, tedd borítékba, és add fel postán annak akit érdekel. TANULJ SZÖVEGÉRTÉST!!!
2013. júl. 7. 13:11
 39/41 A kérdező kommentje:
Mert szoktam fórumokat olvasni a neten, és sok olyan tini van ,aki azért lett anorexiás, mert egy fiú azt mondta rá, hogy kövér, meg az osztálytársai is. Pedig normális alakja volt, csak nem látszottak ki a bordái, erről beszélek. Ha nem vettétek még észre.
2013. júl. 7. 13:22
 40/41 A kérdező kommentje:
Aki nem tud a kérdésre válaszolni, vagy nem akar, unatkozik, akkor minek válaszol. TÉMA LEZÁRVA! nem érdekel, mit gondoltok róla, hisz a kutyák is ugatnak, ha valakit nem ismernek.
2013. júl. 7. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!