Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szidják állandóan a...

Miért szidják állandóan a vékony lányokat?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, hogy mindenhol a sovány lányokat szidják.

Pl. hogy a kutyák játszanak a csontokkal.

Valaki meg írta, hogy az a jó, ha van mit fogni a nőn, és nincs sok értelme, ha se melle, se segge.

Na de ha valaki sovány, és nem tehet róla, nem egy anorexiás beteg emberke? Akkor most legyen bűntudata, amiért ilyennek született?



2013. aug. 15. 20:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azért lett rossz kedved mert az egyik képen azt írják hogy mindenki fogadja el magát, és a képből ítélve a telt hölgyeknek szól? O.o
2013. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Bocsi most látom a kommenteket, biztos amiatt. Amúgy szerintem a pasiknak is már elege van hogy a média is azokat a modelleket mutatja, akik 170 centihez 45 kilósak, és befele horpad a hasuk, mert fogyóznak és diétáznak. De aki nem tehet róla, ilyen a genetikája, azt nem bántják. Ha megkérdezik hogy mért vagy ilyen vékony annyit kell mondani hogy ilyen fajta vagy, eszel te eleget de nem hízol. Nem kell törődni velük, ennyi.
2013. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság a kövérek a szentek. félreértés ne essék, soha nem néztem azt, ki hogyan néz ki, de míg régebben "csak" kövérnek lenni volt gáz, ma már a kövérebbeket úgy akarják több önbizalomra buzdítani, hogy másokat szólnak le az ő érdekükben. Jelen esetben a vékonyakat.

Nyilván van olyan, akinek a kövérebb tetszik, van olyan, akinek meg a vékonyabb. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.

Az emberek megszólnak mindenkit, mert nincsenek kibékülve önmagukkal, és ha másokat szapulhatnak, legalább egy pár percig jobban érzik magukat.

Le kell tojni, ki mit gondol, úgysem lehet mindenkinek megfelelni, olyan nincs, hogy valaki mindenkinek tetsszen. Az a lényeg, hogy az ember jól érezze magát a saját bőrében, 50 kilósan vagy 80 kilósan, mindenki másra meg nagy ívben szarni.

2013. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
pont hogy őket dicséri mindenki..
2013. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Izlések és pofonok. :) Vannak férfiak akiknek a teltebb nők jönnek be, és vannak akiknek a vékonyak! Szerintem inkább a nők szidják a többi nőt..:D Ha vékony, akkor az a baj, ha kövér, akkor meg az :D Sok a rosszindulatú ember. :) Ne vedd fel ezeket, csak szánni lehet azt, akinek az a szórakozása, hogy alázzon másokat ilyenért...
2013. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg kimondottan a vékony lányok tetszenek! És ilyeneket keresek! Vagyis csak egyet! Sajnos nem sok sikerrel!
2013. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy nekem ez akkor esett rosszul, amikor nem voltam megelégedve a súlyommal, lement pár kiló, de nem akartam fogyni egyáltalán, és már nem tetszett, hogy mennyire vékony vagyok! Aztán találtam egy cikket, valami olyan volt a címe, hogy fogadjuk el magunkat, a testünket. Végig olvastam, és végig a vékony nőket alázták benne, meg leírták, hogy az egyáltalán nem szép...Ne mondjam, mennyire megdobta az akkor az önbizalmam :D
2013. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A dagikat is szidják, a sportosokat, a vékonyakat.

Tudod KINEK A PAP, KINEK A PAPNÉ! valakinek ez tetszik valakinek az. Ebből nem kell megint vitát nyitni

2013. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Én világéletemben vékony voltam, ilyen az alkatom.

Nem álltak ki a csontjaim, de vékony voltam.

170 cm és 52 kg.

Egész gyerekkoromban a szomszéd néniktől, az ismerősöktől azt hallgattam,hogy milyen vékony vagyok,miért nem eszek,stb. Később is ezt kaptam, h semmi nőies nincs bennem... Munkahelyen jajj de vékony vagy, eszel rendesen...?

Annyira rossz volt! Évekig nem jártam strandra, sőt volt, hogy rászántam magam, h menjek el,de nem mentem be, kint bőgtem, h én nem fogok levetkőzni.

Hiába mondta mindegyik pasim, a barátaim, h nem vagyok sovány, nincs velem semmi baj, már nem tudtam hinni nekik sem.

Na, féléve szültem. Terhesség alatt feljött 20 kg. Most 62 kg vagyok, vastag a combom és hájas a hasam.

Komolyan , inkább lennék megint olyan vékony.

ÉÉÉÉS megint kapom: te megint terhes vagy? , jóvan van egy "kis"úszógumi, és?, egy csomó lánynak ilyen vastag a lába... Stb.

Szóval szerintem (legalábbis nekem úgy tűnik), hogy a vékony és a nem vékony is kap... Kivéve talán a bomba alakú cicababa csajokat... :-/

2013. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

engem egész életemben kritizáltak a kortársaim a véznaságom miatt. pedig egyáltalán nem tehetek róla, ilyenek a génjeim. pedig közben kiderült, hogy cukorbeteg is vagyok, de semmit nem híztam mióta kezelem.

szerintem nem kéne senkit elítélni a súlya miatt, legyen az kevés vagy sok... na de ezt monhatom bárkinek...

2013. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!