Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szidják állandóan a...

Miért szidják állandóan a vékony lányokat?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, hogy mindenhol a sovány lányokat szidják.

Pl. hogy a kutyák játszanak a csontokkal.

Valaki meg írta, hogy az a jó, ha van mit fogni a nőn, és nincs sok értelme, ha se melle, se segge.

Na de ha valaki sovány, és nem tehet róla, nem egy anorexiás beteg emberke? Akkor most legyen bűntudata, amiért ilyennek született?



2013. aug. 15. 20:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Itt, gyakorin is az megy, hogy aki nem 170/50 arányokkal rendelkezik, az ássa el magát, mert az kövér, egészségtelen, csúnya, satöbbi.

Persze talán csak azért látom így, mert én sosem voltam kimondottan vékony, inkább kövérkés, most pedig átlagos alkatú.

De a sárdobálás mindig szánalmas, visszataszító dolog, akár a vékonyakat, akár a kövéreket, akár a szőkéket, barnákat, magasakat, alacsonyakat, kék szeműeket, zöld szeműeket, akárkit szidnak. Nem abból kell önbizalmat meríteni, hogy másokat fikázunk, ezt pedig sokan nem értik, vagy nem érik fel ésszel, gondolom ebből lesznek azok, akik azzal próbálják magukat jobban érezni, hogy mást leszólnak. Ez nem csak bunkó, de primitív dolog is, és aki tényleg elégedett magával, az nem azzal fogja az önigazolását keresni, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak", vagy épp az ellenkezője.

2013. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
én úgy látom (lehet, hogy rosszul), hogy főleg a középkorú/pocakosabb/nem túl jóképű fiúk/férfiak szidják őket, és persze a ducibb lányok. biztos vagyok benne, hogy sok srácnak tetszel. akkor meg?:D
2013. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy mindenkit szidnak:

-ha sportos valaki, akkor azért, mert a nő ne legyen izmos

-ha vékony valaki, azért, mert lapos

-ha túlsúlyos, akkor azért, mert egy kövér disznó

-ha alacsony, akkor azért, mert kicsi

-ha magas, akkor meg azért, hogy zsiráfot senki se akar otthonra


Nm tudsz mindenkinek megfelelni.

2013. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
14%
23-asnak igaza van, most te valószínűleg sovány vagy és azért teszel föl ezzel kapcsolatban értelmetlen kérdéseket.. Be ha a nők nem lennének olyanok amilyenek (megjegyzem nekem semmi majom ezzel!!! remélem tud olvasni mindenki!)-itt konkrétan a rivalizálásra gondolok- h én szebb vagyok meg jobb az alakom stb, és ez a dolog a többi nő felé irányul nem pedig pasizás céljából akarnak csinosak lenni akkor meg nem értem h mi a fa**on csodálkozol. Az nem zavar h a kövéreket szidják? Jah nem, azt már megszoktad illetve nem vagy kövér... Tapsolja meg magát a sok ostoba, megérdemlitek. (ez nem teljes mértékben a kérdezőnek írtam, szól minden kedves hü**e embernek aki úgyse fogja tudni értelmezni és felfogni, de mindegy, jah és nem olvastam el h miket írtak eddig szóval...)
2013. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

Én is megkapom nap mint nap hogy milyen sovány vagyok, rakjak téglát a zsebembe mert elfúj a szél… Meg hogy anorexiás vagyok (nem nincs testkép zavarom, eszek rendesen csak nem látszik meg! Ez a különbség - gyors az anyagcserém) :\ Én örülök annak h vékony vagyok. Lényeg az elégedettség és az önelfogadás!


Nem lehet az embernek pozitív az önértékelése ha ilyen véleményeket vágnak hozzá!


Nem értem mások hogy lehetnek ilyenek, nem értik meg hogy létezik genetikai alapú vékonyság/kövérség is! (nekem pl. nagyanyám volt ilyen. Akármit megevett, nem is látszott meg rajta. Mai napig ilyen vékony ;) )


És hiába mondok akármit, soha nem hagynak békén. Az ilyen sablonszövegekből ("Meg tudsz hízni ha akarsz!" Ja persze. Akarattal már rég a világot uralná mindenki, de nem ilyen egyszerűek a dolgok :) )


Köszönöm, nem akarok megfelelni sem a hülye divatirányzatoknak, legyen az bármivel kapcsolatos, sem másoknak.Elégedett vagyok én így is magammal, jó hogy nincs megfelelési kényszerem.


Örüljetek annak ha vékonyak lehettek, komolyan mondom!

2013. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen postokat kövér nők találnak ki, akik vékonyak akarnak lenni de nem képesek rá, és olyan férfiak akik vékony barátnőt szerettek volna, de nem lett nekik. Én vékony vagyok, ez nem azt jelenti hogy nincs mit fogni rajtam (mint ahogy a túlsúlyosoknál sem, mert a háj nem egyenlő a telt idomokkal), én így tetszem magamnak, és innentől kezdve nem érdekel hogy más mit mond. Respect!
2013. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!