Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan hízok, mit tegyek?

Állandóan hízok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves 175-8 cm (nem tudom pontosan) és 95 kg, tavaly 80 voltam suli végén 90 most meg 95! mit tegyek??? napi egyszer eszek és akkor is salátát vagy valami összedobott izét.... családból csakis ÉN vagyok kövér, mindenki modell alkat :/ egyszerűen nemtom mivan, valami tornagyakorlatot, vagy sportot, esetleg fogyót írjatok pls :s nagyon gyorsan lekéne fogynom legalább 70-re

2013. júl. 29. 22:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
youtube-on csomoo video van, rubint reka, beres alexandra..zumba videok , aerobic, minden!
2013. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké akkor elkezdem őket :)
2013. júl. 29. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
De azért kérd meg a szüleid, hogy vigyenek el orvoshoz, ha ilyen keveset eszel és mégis hízol, azt sajnos betegség is okozhatja. A napi egy evés biztosan nem jó ötlet. Ha elkezdesz most vagy holnap rendszeresen sportolni, az biztosan jó ötlet, de az orvost nem helyettesíti.
2013. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tornázz és keresetek fel egy orvos mert lehet hogy hormonális
2013. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz. a napi egy kaja is gyanús, minimum 3-4szer kellene enned mert ha keveset eszel a szervezet raktározni fogja a kaját és hízol
2013. júl. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként pontosan milyen orvoshoz? nőgyógyász? (nem értek az ilyesmihez, lehet hülyének tűnök :P)
2013. júl. 30. 09:05
 7/11 anonim válasza:

A nőgyógyász ott alul vizsgálgat és a melleidet. :)

Szerintem egy sima, egyszerű orvoshoz menj vizsgálatra, ő majd elküld valahova, illetve egy dietetikussal is nyugodtan beszélhetsz. :)

2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, :) igen nőgyógyászhoz nem szívesen megyek.... xd
2013. júl. 30. 19:59
 9/11 anonim válasza:

www.kaloriabazis.hu nekem ez segített, itt beállítasz magadnak egy napi keretet és felírod amit eszel ;) én ezzel, heti 4 edzéssel és l-carnitinnal fogytam 11 kilót 7 hét alatt :) bár neked még nem ajánlom a carnitine-t mert fiatal vagy

Sok sikert ;)

2013. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
majd kipróbálom :) amúgy most paleo diétát kezdtem, el... de azt leginkább azért, hogy ne legyek cukorbeteg :)
2013. júl. 31. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!