Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen hogy ne...

Mit tehetek az ellen hogy ne akarjak állandóan enni?

Figyelt kérdés
Most szoktam le a cigiről (2hónapja). Egész jól megy, nem kívánom a cigit. Viszont állandóan csak ennék. Mindegy hogy mit csak egyek-egyek és egyek. Amúgy is eléggé hízékony vagyok. Próbálok sok vizet inni, de nem használ. A zöldség rágcsálás nem elégít ki. Mit tehetnék???

2013. júl. 15. 21:58
 1/6 Titkos Málna válasza:

Egyél sokszor kicsit, vagy valamivel foglald le magad pl.: mozgás,játék stb...

Szopogass szőlőcukrot, és NE rágj rágót mert attól csak rosszabb: ).

2013. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Gondold át, van-e esetleg olyan íz,vagy szag,ami elveszi az étvágyadat? Pld keserű, vagy valamely illóolaj..

Javasolnám még, hogyha eszel is, próbálj meg sokáig rágni minden falatot, így kisebb adag is tovább tart, az agy is megkapja az infót és a nyál is elkezdi már megfelelően lebontani az ételt, így a gyomornak is könnyebb kiválasztania, felhasználnia a vitaminokat és ásványi anyagokat. Apropó, sok dohányos vitaminhiányos!

Nekem tudod mi vált be éhség esetén? A fogmosás :)

2013. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találnod kéne valamit, ami kielégíti az orális fixációdat, egészséges, és nem hízlal. Például beszélj sokat! :)
2013. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hús, zsír. Jóllakat, nem emeli túl az inzulinszintedet hiába vagy 'hízékony'.
2013. júl. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ami bevállt a rágó illetve a nagy pohár viz!! vagy egy nyers zöldség darab
2013. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Étvágycsökkentő :)
2013. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!