Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igényesség, nőiesség? Nektek...

Igényesség, nőiesség? Nektek számít?

Figyelt kérdés

Nagyon sok (korábban) igényes, csinos hölgyet ismertem, akik miután Édesanyák lettek, teljesen elhanyagolták magukat...

Az utcán sóvárogva nézik, ha valaki nem leharcolt sportcipőben és 100 éves kabátban megy, hanem kicsit sminkeli magát és a haja sincs évek óta a feje tetejére csatolva.... De maguk, sosem tennének a szépségük érdekében semmit, max majd ha visszamennek dolgozni, akkor talán újra adnak magukra egy cseppet, de a játszótérre? Ugyan, minek is...


Tudom, mindenki más és nem szeretnék provokálni senkit, meg elítélni sem, de őszintén szólva, a véleményem az, hogy egy nő, minden körülmények között maradjon nő!


Én a terhességem alatt híztam ugyan sajnos több, mint 23 kilót, és a 183 centimhez, voltam 110 kiló, de így is mindenki azt mondta, hogy nem látszik, csinos vagyok, meg sem mondanák, hogy ennyi vagyok.

(Természetesen már lefogytam, edzek itthon reggelente, míg a lányom még alszik, pedig nem dob ki az ágy, de megteszem, és már 86 kiló vagyok, de a cél, még -10!! :))


Nem hagytam el magam, a kórházban sem, pedig hogyan jósolgattak, hogy na majd meglátod, hetekig hajat sem mosol és hálóingben élsz, meg ordítasz szülés közben...

NEM így lett! Van önuralmam és minden úgy alakult, ahogy terveztem, pedig nekem is borzasztóan fájt, nem csak annak, aki káromkodik és mindenkit leüvölt!

Egy "szuper" atóniás vérzés után is (ami miatt szétkapták az eredeti varrataimat és két órán át ügyeskedtek bennem), reggel egyből kiszenvedtem magam a fürdőbe és letusoltam, és minden reggel minimálisan sminkeltem, feltűztem a hajam előnyösen, felöltöztem utcai ruhába,persze nem minden nap, de az is volt rajtam, mert nem szerettem a hálóinget.

Éjjel nappal velem volt a lányom, nem engedtem, hogy idegenekkel legyen, miután világra hoztam!! (Pedig mennyire nem tudott aludni szegénykém.... Órákon át tologattam a folyosón, hogy ne keltse fel a szobatársaimat, pedig én is beadhattam volna a csecsemősöknek, mint azok, akik nyugisan aludtak a babájuk nélkül)

Gyönyörű képeket csináltunk és szép emlék minden perc.


Itthon is egyből elpakoltunk a Férjemmel, apránként rendet tettünk és tartottunk is a kicsi körül, pihentünk és rá hangolódtunk a picire, meg egymásra is.... <3 ;) (Pedig ezt is annyian jobban tudták szülés előtt, mint én... "Majd hónapokig rá sem nézel a férjedre... Hát "néztem".... ;))


Tehát bocsánat, hogy hosszú lett a leírásom, de rengeteg, rengeteg anyuka van körülöttem, akik rettentő igénytelenek magukra és annyira apró dolgokban sem próbálnak szebbé válni, ami nem is időigényes.


Én pl hordok kisebb fülbevalókat, és a lányom kezdettől tuja, hogy azokat nem húzhatja, minden nap egy kis szemceruza, szemhéjtus, szempillafesték, hajam vagy göndören hagyva, vagy egyenesítve, és nem pólóban mászkálok, hanem bevált, kényelmes, de nőcis itthoni rucikban és néha a játszóra is veszek kisebb sarkú csajos csizmát, cipőt. :)



Érdekel, h Ti hogy csináljátok és mi a véleményetek?


Tényleg nem bántani akartam ezzel az Édesanyákat, hiszen nem ezektől lesznek jobbak, rosszabbak, csak már engem idegesít, ha az ismerősöm irigykedve néz más anyukát, aki csinos, pedig Ő is lehetne az. :)



2014. febr. 1. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:

Na, csajok, tartsunk össze, legalább egy kicsit. :)

Lehet, hülyén fogalmaztam a kérdés alatti szöveget, de a lényeg tényleg az volt, hogy sokan annyira helyesek lennének, de egyszerűen zsíros hajjal, benőtt szemöldökkel, óriási kabáttal, elhordott csizmával, melegítőben, unottan ülnek a gyerek mellett, holott annyira könnyű lenne kicsit kihozni magukból a nőt!! :)

Én ha egész nap nem megyek sehova, akkor is kb ugyanúgy nézek ki, mintha mennék, mert a tükörbe is jobb néznem, ha elfogadható amit látok. :)


Senkit nem bántani szeretnék, csak ennyi lett volna a lényeg, h ki mennyire látja ezt fontosnak, de látom, h kb annyira, mint amennyire azt én is látom az anyukás ismeretségi körömben.


Nincs ezzel baj, tényleg, csak érdekelt.

Na még egyszer sorry, ha sok voltam, vagy nem jött be a szöveg az elején, nem akartam senkinek ideges estét csinálni. :)))


Szép estét, azt hiszem mindannyiunknak van jobb dolga ennél, h este a szépségről osztjuk egymást, szóval bújjunk be a férjecskénk mellé és engeszteljük ki, h eddig csak a GYK-n való pötyögésre figyeltünk. :D

(bár az enyém kivételesen a gyűrűk urán van elmélázva, ezért kicsit nezteztem, m én nem szeretem,. :D )


Na jó éjt Nektek és azért legyünk csinik, nah!! :)

Köszi a válaszokat!

2014. febr. 1. 21:55
 32/90 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Itt vagyok,engem emlegetnek sokan.Én írtam ki egyszer egy ilyen kérdést. :D

Egyet értek veled,teljesen!!

Én is szeretek csinos anyuka lenni. :)

Általában így, vagy ehhez hasonlóan öltözök fel,farmer naci,és egy sportosabb csini felső.


[link]

2014. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 A kérdező kommentje:

Hello! De jó, h itt vagy! :)

NAGYON csini vagy! :)

Merre élsz és mi volt az a kérdés, ami ehhez hasonlít? :)

2014. febr. 1. 22:01
 34/90 anonim ***** válasza:
56%
Na, most ebben mi az a nagyon csini? Egy farmer, csizma, ing. Semmi csinos nincs benne.
2014. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 A kérdező kommentje:

Akkor Te nem látom azokat az anyukákat, akiket én... :D

Igenis látszik messziről, hogy igényes, divatos, még a beállás is igazi nőcis, nem tétova, szégyenlős anyukás.

Lehet, előttem van csak túl sok "rossz" példa, de én ezt látom, és nem jön be. :)

2014. febr. 1. 22:08
 36/90 anonim ***** válasza:
53%
na végre, remélem összeborultok, hogy így végre már egymásra találtatok ...
2014. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 A kérdező kommentje:
:D :D
2014. febr. 1. 22:14
 38/90 anonim ***** válasza:
Ha neked ez igényes, divatos, meg nőcis ez a beállás, akkor én most így itthon terhesen, nagy hassal, pizsamában, divatosabb, igényesebb, meg nőcisebb vagyok.
2014. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 A kérdező kommentje:
Hát megnéznélek. ;) :P
2014. febr. 1. 22:16
 40/90 A kérdező kommentje:

Na én megyek aludni, így is túl sokat foglalkoztam a témával. :)

Te meg, csini csajszi, aki egyetértettél velem, ha gondolod, írj privit, vagy ide is, érdekel, h mi volt a kérdésed, megnézném.

Mennyi idős a gyermeked?

Neked is ilyen ismerőseid vannak, ezért jutott eszedbe, h feltegyél hasonló kérdést? :)

Jó éjt mindenkinek. :)

2014. febr. 1. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!