Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igényesség, nőiesség? Nektek...

Igényesség, nőiesség? Nektek számít?

Figyelt kérdés

Nagyon sok (korábban) igényes, csinos hölgyet ismertem, akik miután Édesanyák lettek, teljesen elhanyagolták magukat...

Az utcán sóvárogva nézik, ha valaki nem leharcolt sportcipőben és 100 éves kabátban megy, hanem kicsit sminkeli magát és a haja sincs évek óta a feje tetejére csatolva.... De maguk, sosem tennének a szépségük érdekében semmit, max majd ha visszamennek dolgozni, akkor talán újra adnak magukra egy cseppet, de a játszótérre? Ugyan, minek is...


Tudom, mindenki más és nem szeretnék provokálni senkit, meg elítélni sem, de őszintén szólva, a véleményem az, hogy egy nő, minden körülmények között maradjon nő!


Én a terhességem alatt híztam ugyan sajnos több, mint 23 kilót, és a 183 centimhez, voltam 110 kiló, de így is mindenki azt mondta, hogy nem látszik, csinos vagyok, meg sem mondanák, hogy ennyi vagyok.

(Természetesen már lefogytam, edzek itthon reggelente, míg a lányom még alszik, pedig nem dob ki az ágy, de megteszem, és már 86 kiló vagyok, de a cél, még -10!! :))


Nem hagytam el magam, a kórházban sem, pedig hogyan jósolgattak, hogy na majd meglátod, hetekig hajat sem mosol és hálóingben élsz, meg ordítasz szülés közben...

NEM így lett! Van önuralmam és minden úgy alakult, ahogy terveztem, pedig nekem is borzasztóan fájt, nem csak annak, aki káromkodik és mindenkit leüvölt!

Egy "szuper" atóniás vérzés után is (ami miatt szétkapták az eredeti varrataimat és két órán át ügyeskedtek bennem), reggel egyből kiszenvedtem magam a fürdőbe és letusoltam, és minden reggel minimálisan sminkeltem, feltűztem a hajam előnyösen, felöltöztem utcai ruhába,persze nem minden nap, de az is volt rajtam, mert nem szerettem a hálóinget.

Éjjel nappal velem volt a lányom, nem engedtem, hogy idegenekkel legyen, miután világra hoztam!! (Pedig mennyire nem tudott aludni szegénykém.... Órákon át tologattam a folyosón, hogy ne keltse fel a szobatársaimat, pedig én is beadhattam volna a csecsemősöknek, mint azok, akik nyugisan aludtak a babájuk nélkül)

Gyönyörű képeket csináltunk és szép emlék minden perc.


Itthon is egyből elpakoltunk a Férjemmel, apránként rendet tettünk és tartottunk is a kicsi körül, pihentünk és rá hangolódtunk a picire, meg egymásra is.... <3 ;) (Pedig ezt is annyian jobban tudták szülés előtt, mint én... "Majd hónapokig rá sem nézel a férjedre... Hát "néztem".... ;))


Tehát bocsánat, hogy hosszú lett a leírásom, de rengeteg, rengeteg anyuka van körülöttem, akik rettentő igénytelenek magukra és annyira apró dolgokban sem próbálnak szebbé válni, ami nem is időigényes.


Én pl hordok kisebb fülbevalókat, és a lányom kezdettől tuja, hogy azokat nem húzhatja, minden nap egy kis szemceruza, szemhéjtus, szempillafesték, hajam vagy göndören hagyva, vagy egyenesítve, és nem pólóban mászkálok, hanem bevált, kényelmes, de nőcis itthoni rucikban és néha a játszóra is veszek kisebb sarkú csajos csizmát, cipőt. :)



Érdekel, h Ti hogy csináljátok és mi a véleményetek?


Tényleg nem bántani akartam ezzel az Édesanyákat, hiszen nem ezektől lesznek jobbak, rosszabbak, csak már engem idegesít, ha az ismerősöm irigykedve néz más anyukát, aki csinos, pedig Ő is lehetne az. :)



2014. febr. 1. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
29%
Engem :)
2014. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
53%

Távol áll még tőlem az anyaság, de a kérdező szerintem is nagyon bicskanyitogató stílusban tette fel a kérdést. Az ilyen önajnározástól hányni tudnék.

Másrészről én a 183 cm mellé 86 kg-ra közel sem lennék ilyen büszke, mert az még BŐVEN a túlsúlyos kategóriában van. Egy 110 kilós nő pedig lehet akármilyen jól felöltözve, nem nevezhető csinosnak. Szerintem. Én már azoktól a képektől is undorodom, amiken 70 kg vagyok (igaz 167 cm mellé - viszont homokóra alkatom van, így arányosan oszlik el, de akkor is csúnya), ami kb olyan arány, mint a kérdező testsúlya most. Pedig akkor is adtam az öltözködésemre, de egyszerűen nem tudok ránézni azokra a képekre...

Tényleg szép és jó, ha valaki ad magára (egyébként is, és nem csak, ha anyukáról van szó), viszont ez a felvágás... Jókat nevetek azokon, akik büszkék magukra a nagy semmiért.:) Na lehet lepontozni.

Kérdező gondolom olyan válaszokat vártál, hogy milyen tökéletes vagy.

2014. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:

Nem magamról vártam válaszokat és nem a súly volt a központi kérdés. :)

Mint írtam, minden hajnalban edzek itthon és folyamatosan fogyok, a cél még minimum 10 kiló mínusz.


De ha bárkit is érdekelne, ezen a képen 34 hetes terhesen, kb 105 kiló voltam.. ;)

Szerintem sok mindent lehet mondani erre a képre, de azt nem, hogy egy tehénre hasonlítanék. ;)


A kérdés arra irányult, hogy ki hogyan éli meg a mindennapokban a nőiességet és érdekelt, mennyire adtok magatokra. :)

Nem bántásnak szántam és senki nem lesz a ruhától, sminktől, kilóktól jobb anya, csak leírtam, ÉN hogyan csinálom, de ezek szerint kár volt.

Semmi gond nincs ezzel, boldogan élek és minden úgy zajlik az életemben, ahogy megálmodtam. Mindenkinek hasonló boldog és feledhetetlen, felhőtlen időszakot és éveket kívánok, őszintén. ;)

2014. febr. 2. 18:28
 54/90 A kérdező kommentje:
Bocsi, itt a link. [link]
2014. febr. 2. 18:29
 55/90 anonim ***** válasza:
54%
undorító a stílusod
2014. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de egyáltalán nem csinos. Erre a kinézetre kár felvágni. De, tudjátok te is meg a "barátnőd" is, hogy ez itt nem a facebook?
2014. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik, nem kell nézni, én azt mondtam, hogy sokan mondták, nem látszik, hogy ennyi kiló lennék. Erre valaki írta, hogy 105-110 kilósan igenis egy nő, úgy néz ki, mint egy tehén.

Feltettem, hogy azért nem biztos.

Sajnálom, hogy ennyire nem tudok leakadni rólam.

Valami mégis visszahoz Titeket. :D

Nem muszáj nézegetni, ha nem tetszik. Nem vagyok modell, természetesen kifutóra sem megyek. :)


Szóval csajok, nyugi! Azt érzem, valami nagyon felbosszant titeket, pedig minden oké. Éljük az életünket, ki így, ki úgy. ;)

Több válasz meg nem kell, foglalkozzunk a családdal, mert bízom benne, Nektek is van. :)

2014. febr. 2. 19:16
 58/90 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit önbizalomhiányosnak tűnsz te is meg a "barátnőd" is. Milyen válaszokat vártál? Hogy tényleg nagyon igényes és nőies vagy? Nem elég az, hogy a férjednek így tetszel?


Azért nem kéne annyira büszkének lenni, tök átlagosan öltözöl és látszik, hogy lenne mit leadnod.

2014. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
78%
te nem tudsz leakadni az ömlengésedről. Gondolom valami kicseszett szar lehet az életedben, ezért itt kell kiélned magad. Máskülönben élnél boldogan, és nem éreznéd a kínzó érzést, hogy ezt neked le kell írnod.
2014. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként már pár órája elbúcsuztál és téged is mindig valami visszahúz.
2014. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!