Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam a bőrömben? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eloszor is nagyon koszonom hogy elolvassatok ezt!

Eleg sulyos onertekelesi problemakkal kuzdok, a barataim mar aggodnak ertem. Az osztalyban levo emberek a fold ala dongolik az onbizalmam. Mondhatjatok ram hogy meg csak pisis 13 evesek vagyunk, de a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni. Van par lany az osztalyban, akiert mindenki odavan, facebookon tobb szaz like van a profilkepukon (ami mellesleg kifejezetten elonytelen), fotozasokra jarnak, bekepzeltek, vihognak, szinhazban szerepelnek, és nem utolso sorban gazdagok... Szoval el tudjatok kepzelni a helyzetet. Annyira kihangsulyozzak a fiuk, hogy milyem szepek, és oket majmoljak, hogy teljesen elment a maradek onbizalmam is. Egesz nap csak arra tudok gondolni hogy milyen jo lenne ha ram is figyelne valaki. Masok szerint nem vagyok csunya, vagyis azt mondjak szep vagyok, de ezek csak a baratnoim és a csaladom, akiknel tudom, hogy ez kegyes hazugsag. Sosem tetszettem meg senkinek, ok meg mar jartak nem tudom hany emberrel.


Pedig szerintem az alakommal nincs nagy baj (165 cm, 50 kg) és az arcommal sem (nincs sok pattanasom, sot, egy gyogyszeres kezelesnek hala egy sincs) csak annyi a baj, hogy szoros vagyok... És hallom hogy ezek a lanyok kibeszelnek (és fiuk)... Nem tudom elfogadni magamat, és csak ezen porgok egesz nap, hogy mit tegyek...


Valami tanacsot ha tudtok adni azt nagyon megkoszonom, hogy egy kicsit jobban tudjam erezni magam.


Koszonom, hogy elolvastatok! 13/L



2016. máj. 1. 15:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Mindenki szép, ne törődj a társadalmi előírásokkal. Engem például az sem zavar ha egy nő nem szőrtelenít. Te pedig még fiatal vagy, ne is figyelj oda rájuk.

19/F

2016. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!