Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők szerintetek szépek...

Lányok/nők szerintetek szépek vagytok?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor kire szeretnél hasónlítani?


Ha szerinted szép vagy akkor ki a legszebb lány/nő?



2017. febr. 21. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vannak, amiket változtatnék magamon (98-72-98 méreteim, ebből a derekam lehetne mondjuk 64 cm, meg a combom, felkarom vastag.)

Az arcom szép: Nagy szemem van, és zöld, ami tudjuk, a legkülönlegesebb. Telt ajkam van, szőke hajam, és elég erotikus kisugárzásom.


Nicole Austin az a TÍPUS, akire hasonlítani szeretnék. (Azért írom így, mert a teste számomra tökéletes, a szőke haj, az imidzs rendben, csak nem tetszik az arca.)

2017. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az elmúlt két évben sikerült elérnem álmaim alakját, szóval a testemmel tökéletesen rendben vagyok. Az arcom meg átlagos szerintem, a szemem viszont kiemelkedő. Összességében az arcommal is elégedett vagyok.


Nekem Audrey Hepburn a kiemelkedő "ikon", szerencsére az alkatom hasonló és frizurával, öltözködéssel is meg tudom idézni kicsit. (Persze nem erőltetetten, most senki ne gondoljon valami ötvenes évek retrora vagy hasonmásversenyre, csak azt a kifinomultságot keresem a hétköznapokban is.)

2017. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En magamat atlagosnak tartom, ugyan olyan szepnek mint a legtobb lany az utcan. Valakinek lehet nagyon szep vagyok, masnak csunya. A szepseg nagyon relativ. En Rihannara szeretnék hasonlitani szamomra o tokeletes.

22/L

2017. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát inkább úgy mondanám, hogy van egy egyedi stílusom, ami feltűnő (itt most nem tetoválásokra, színes hajra, piercingre, stb-re gondolok) hanem egyszerűbb ruhákra, mindig feketét hordok, ritkán szürkét is, sokszor turkálóban vásárolok. és ezek a ruhák, meg a smink elég előnyös. mindig kivagyok sminkelve. derékig érő, fekete hajam van, fehér bőröm. a visszajelzések szerint szép vagyok. sokszor odajönnek hozzám csak úgy férfiak, lányok is szokták mondani, hogy szép vagyok.
2017. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szépnek tartom magam, amúgy pl Cserpes Laura is nagyon szép, de én mondjuk nem hasonlítok rá, de ő pl szerintem az egyik legszebb.
2017. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én átlagosnak mondanám magam, vannak szép részeim és vannak kevésbé azok.
2017. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nem tartom magam szépnek. Nem elég nőies az arcom, nem kecses a mozgásom és hasonlók :)

A legszebb nőnek Eva Green színésznőt tartom.

2017. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
...de nem akarok hasonlítani rá, csak szépnek tartom
2017. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!