Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy a...

Miért mondják azt hogy a vékony lányok elől hatul laposak?

Figyelt kérdés

Főleg a ducik

Aki vékony szerintuk nincs melle, feneke, csípője, combja stb.



2017. márc. 23. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Irígységből. Vékony vagyok, aránylag nagy és kerek mellel és fenékkel, ez genetika. Sok duci lány/nő kisebb mellel rendelkezik, csak felvesznek egy kisebb, nem megfelelő méretű melltartót, abba minden húst belepasszíroznak, ami a felsőtestükből lehetséges. Nem mindegy, hogy 75D vagy 90A a méret.
2017. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

Mo-n még mindig sokaknak bejönnek a deszkák, de én inkább a nőies testalkatot szeretem. A nőies testalkat a legszebb, amin van mit fogni de azért nem kövér. Se a piszkafa nem jó, sem a szárazföldi a bálna, az optimálisma kettő között van, csak sajnos a legtöbb ember kizárólag végletekben tud gondolkodni.


A kérdésre válaszolva azért mondják, mert 10-ből 9-szer igaz.

Ez van, lehet lepontozni :D

2017. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Scav ***** válasza:
50%
Irigység. Mit érdekli őt, hogy más milyen? Miért ócsárolja? Az olyan alakú nők is tetszenek valakinek, van rá kereslet. Inkább az a baj, hogy azok hangoztatják ezt, akik nem tudnak/akarnak lefogyni egy egészséges szintre, vagy a másik oldalról nem kapnak ilyen nőt, de arra vágynak és ez frusztrálja őket. Egészséges, magát szerető ember leszarja, ki hogy néz ki. Keres olyat, aki neki tetszik.
2017. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó.

Pont hogy a formátlan deszkák kövérezik le irigységből az összes olyan nőt, akinek van feneke/melle

2017. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon tereltek. Én nem arról beszéltem hogy milyenek azok akik laposak. Mert ízlés kérdése hanem arrol hogy miert kell elhordani azt aki vékony? En is vékony vagyok de inkabb átlagos a fenek es mellmeretem a testemhez viszonyítva, de fel füllel mindig hallom hogy a ducik anorexiasnak, deszkának hivnak. Pedig nékik sincs sokkal nagyobb. Persze a véleményük nem érdekel de emiatt a csoportkozossegbe se tudok beilleszkedni mert irritál a jelenlétük. De akik tenyleg laposak azokraegy szot nem ejtenek.
2017. ápr. 3. 15:52
 16/18 A kérdező kommentje:
Es most nem arrol van szo hogy meg akarok nékik felelni. Nekem boven eleg 2-3 barát de csak akkor tudok veluk beszelni ha kileptunk a suliból mert addig klikkesedes van. Es kbsztt unalmas addig.
2017. ápr. 3. 15:54
 17/18 Scav ***** válasza:
#14 Maradjunk annyiban, hogy nem testalkattól függ az, hogy az illető másokat becsmérel-e vagy sem. Ez belső indíttatás, amikor valaki nincs magával megelégedve és ezt a frusztrációt kivetíti, más testalkatúakat szapul, hogy ezzel nyugtassa magát, hogy de bizony, ő néz ki jól és nem a másik. Aki jól érzi magát a bőrében, az nem foglalkozik azzal, hogy a másik hogy néz ki.
2017. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A kettő között kell lenni, tehát se nem egy pálcikának lenni,se nem egy rézkancának tehát értitek a célzást:)

Legyél fitt de ne is egy kigyúrt mert már az is taszító tud lenni,valamint keresd meg a magasságodhoz illő ideális súlyt és ahhoz tartsd magad,keress a test típusodhoz megfelelő edzést és étrendet és csináld:))

Remélem segítettem

2018. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!