Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, hogy a...

Vajon miért van az, hogy a csajok nem kedvelik a kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés

Nem az olyan pasikról-nyámnyilákról beszélek,akik lejarnák a terembe heti 1-2 alkalommal ,,edzeni,, ,és azt hiszik magukról,hogy izmossak.

Az igazi testépitő srácokról beszélek,akik szivüket-lelküket beleadják az egészbe,és XXL pólókat hordanak.


2010. máj. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
32%

ma 18:40


Te már beteges irigységben szenvedsz!

Az én barátom is kigyúrt, és képzeld egyetemi diplomája van és hidd el olyan intelligenciával rendelkezik, amivel te biztos nem bunkókám!

Tudod mig ő lejár az edzőterembe egy nap másfél órára, addig te ülsz a számitógép előtt és névtelen fórumokon szólsz le másokat!


Ennyi

2010. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Megjöttek a plázacicák hazudozni.
2010. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
gusztustalan.nem tudom magam elképzelni olyan pasi mellett. még a kezüket se tudják maguk mellé rakni rendesen, pfááj :D
2010. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
De bunkók vagytok...már bocs. Én is inkább a macis típusú férfiakat szeretem, de az nem jelenti, hogy az izmosabb férfiak izomagyúak vagy bunkók vagy bármi egyéb. Miért kell lehúzni azt, aki épp nem az ideálotok? És akkor az izmos férfiak az üresfejűek? Vicc, komolyan... Az IQ-t nem izomban mérik. Nekem volt az egyetemen olyan csoporttársam, aki tényleg nagyon izmos volt és egy nagyon okos srác volt. Egyáltalán nem függ össze a kettő.
2010. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
45%
Szerintem is gusztustalanok a túl kigyúrt pasik. Am meg azért nem nagyon jönnek be nekem, mert nem akarom hallgatni, h hány kilót nyomott ki fekve v milyen turmixot evett ebédre v mivel szúrta magát, h több izmot szedjen magára. Járjon le gyúrni, de ne az legyen az életcélja, h ő legyen a legnagyobb izomagy a Földön... :)
2010. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
89%

Ma 18:46-os köszi szépen hogy megvédtél minket.

Igen sz@r dolog irigynek lenni,kedves valamelyik nagy okos válaszadó,amig te szívod a cigidet vagy spaájszerezel,vagy WOW-ozol,addig én edzeni járok le a termbe,és képzeld rengeteget foglalkozok személyiség fejlődéssel,és még dolgozok is,és még suliba is járok mellette.Minden idejüket a terembe töltik ez annyira sz@r duma,teljesen másképp állunk az élethez hozzá.És igen a gyönyörű lányok szeretnek minket akik szintén sportolnak és adnak magukra,csak az átlagnak nem akik bizony nem tudnak labdába rúgni nálunk,és ez tény,nem nagyképűségből mondom,de az igazság ez.


22F

2010. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
18.46-nak üzenem, hogy ezt most nagyon benyaltad, mert lány vagyok :)
2010. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltételezte, hogy férfi vagy :) ;)
2010. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 18:46-os hozzászóló és a 18:48-asnak üzenem hogy kikérem magamnak nem vagyok plázacica és nem hazudozok!

Ha te olyan okos, ügyes gyerek vagy akkor állj a barátom elé és mondd a szemébe amiket idefirkálsz :D

Valószinüleg csak a hasáig érnél és csak a levegőbe kalpimpálnál a kezecskéiddel :D

2010. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi volt ez az irigység duma? Amúgy meg nem megmondtam, hogy vannak kivételek? Akkor meg minek fikázni azt, amit írtam? Egyszerűen válaszoltam a kérdésre. Ennyi. Senkire nem mondtam személy szerint, hogy izomagyú, senkit nem bántottam meg. Én csak annyit írtam, hogy nagyon sok olyan van, mint akit a múltkor a Blahán láttam (fehér bőrű) hogy egy olyat lekevert a csajának -közben artikulálatlan hangon üvöltött valamit, ami megfejthetetlen volt a sok k.rva, meg sz.r miatt- hogy szerencsétlen nekivágódott a kukának, és még bele is rúgott. És nem ez volt az első eset, hogy ilyet láttam. De megjegyzem még egyszer: egyetlen szóval sem mondtam, hogy mindenki, vagy a kérdező, vagy akármelyik válaszoló ilyen. Ezzel szemben, ti máris elkönyveltetek engem mindenféle féltékeny, otthon WOW-ozó hülye alaknak...
2010. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!