Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, hogy a...

Vajon miért van az, hogy a csajok nem kedvelik a kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés

Nem az olyan pasikról-nyámnyilákról beszélek,akik lejarnák a terembe heti 1-2 alkalommal ,,edzeni,, ,és azt hiszik magukról,hogy izmossak.

Az igazi testépitő srácokról beszélek,akik szivüket-lelküket beleadják az egészbe,és XXL pólókat hordanak.


2010. máj. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Egyszer már írtam valahova, hogy tisztelem őket a kitartásukért.És a szépet én is megnézem. :)
2010. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Pff szánalmas dolognak tartom, hogy azt a másfél órás edzést miért tarják "naplopásnak"! Valaki munka után megy el, valaki Tv nézés helyett, valaki az órákig tartó számitógépezés helyett! És ami szintén felháboritó: miért gondolják az emberek azt hogy ha valaki kigyúrt akkor: erőszakos, buta, vagy munkanélküli semmittevő!

Az én párommal egy edzőterembe járnak olyan diplomás férfiak is akik zakóba és nyakkendőbe mennek el munka után!

2010. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Az én párom izmos és nem nem igaz hogy kicsi.... az ő pénisze vastag és nagy... imádom :)
2010. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Te melyik világon élsz ? Vagy melyiken élek én ?

Miért nem ismertük meg 1mást ? :-)

2010. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

18.46-os drágaságom! én nem sértegettelek téged, ha megkérhetlek, te se tedd ezt. Véleményem szerint mind testileg, mind pedig agyilag különb vagyok nálad. Persze sose lehet tudni. Mert egy agyonplasztikázott cicussal az én természetes szépségem fel se veheti a harcot...

Egyébként nekem nem jönnek be a kigyúrt pasik, éppen ezért egyáltalán nem érdekel, hogy rám néznek e, vagy sem. (Mégis hogy lehet hozzábújni? Mert szerintem ráfeküdni egy kemény izomra olyan, mint a földre feküdni -és ezt tapasztalatból írom. És mielőtt megint tovább komplikálnád a dolgot, nem azt állítom, hogy kövér legyen az illető, hanem csak legyen rajta mit fogni, legyen izmos, de nem kigyúrt! Mert a kettő közt nagy a különbség...)

2010. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is csak egy általánosítás! Szerintem egy szép izmos testű pasi sem magányos és nem kerülik el a lányok! Kinek a pap kinek a papné
2010. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

20:42



:)...

2010. máj. 14. 20:59
 38/44 anonim ***** válasza:

A nagyon kigyúrtak nem jönnek be. Én a testépítést egyszerűen nem tartom sportnak. Nekem a kosaras, atléta testalkatok jönnek be. A lényeg, hogy egészségesnek tűnjön.

Én is sportoltam már sok mindent, de szerintem egy sportnak a mozgásról kell szólnia, nem arról, hogy mi lesz a testtel. Az már sztem hiúság kérdése. A kommentekből is látszik, hogy a kigyúrtak lenézik a többieket. Erre lehettek büszkék...

23L

2010. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

nekem nem jönnek be..félek is tőlük..

nekem az ilyesmi pasik jönnek be,lehetőleg hosszú hajjal,és szebb arccal..

[link]

2010. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Undoritó..
2010. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!