Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, hogy a...

Vajon miért van az, hogy a csajok nem kedvelik a kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés

Nem az olyan pasikról-nyámnyilákról beszélek,akik lejarnák a terembe heti 1-2 alkalommal ,,edzeni,, ,és azt hiszik magukról,hogy izmossak.

Az igazi testépitő srácokról beszélek,akik szivüket-lelküket beleadják az egészbe,és XXL pólókat hordanak.


2010. máj. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
14%

Továbbra is 18:46 vagyok :D

Sajnállak cicám valószinüleg olyan csúnya, vagy olyan kövér, hogy egy szép kidolgozott testű férfi rád se nézne... de erről nem tehet senki :)

2010. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Már itt kibukott a primitívségetek, mivel valóban senki sem személyre szabottan mondta a véleményét.

Tudjátok (vagy nem)... inges dolog.

2010. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Én azalatt az idő alatt inkább élvezem az életet, kefélek, kirándulok, míg ezek magukat kinozzák az edzőteremben, hogy aztán sokkal hamarabb meghaljanak.
2010. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Az a jobbik eset ha élvezed az ételeket és kirándulsz, de valaki csak otthon fekszik és szivja a cigarettát, vagy épp a számitógép előtt okoskodik!

A testedzésbe nem halnak meg az emberek, ám az egészségtelen életmódba annál inkább!

2010. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, de a mozgás egészséges (nem mintha én olimpikon lennék, nem sportolok semmit), a doppingszerek egészségtelenek, de a kettő nem feltétlenül jár együtt. Aki nem mozog, sokkal hamarabb lesz szívbeteg, de ez csak egy példa. Engedjétek meg, hogy ne soroljam fel a mozgás előnyeit. Hátránya nem létezik.
2010. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti
2010. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Hát én például nagyon udorítónak tartom, amikor a pasi azzal jön, hogy mennyit nyomott, meg hányszor hány kilót emelt fel, meg hasonlók. Azt hiszik, hogy ezzel macsóbbak, de attól még lehet, hogy az ágyban egy nagy nullák.
2010. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Az bizony tény, hogy az izmosabb pasiknak általában jóval kisebb a péniszük. Sőt, általában nagyon-nagyon kicsi. Lehet hogy így próbálják meg kompenzálni. Aki nem hiszi nézzen körbe az interneten. De a barátnőm is alá tudja támasztani, aki egyszer óriásit koppant már e miatt.
2010. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

hát én pont azért nem szeretem őket, mert a testükről szól az egész életük és csak arról tudnak beszélni, a legtöbb ilyen buta is(tisztelet a kivételnek)...és ráadásul az már csúnya ha valakiből csak egy nagy adag izom látszik mindenhol...létezik olyan is, h aranyközépút :) nem kell az egész pasinak izomból állnia, elég ha sportosan edzett


20/L

2010. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. ha valakinek van 50 kiló izom, akkor is akkora pénisze lenne mint ha vékonyka lenne
2010. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!